رقابت‌های قهرمانی جهان امروز با دیدار‌های حساس و دیدنی پیگیری شد. امروز تمامی بازی‌ها در یک میز برگزار شد و تمامی افراد سالن هشت هزار نفری در دوسلدورف به تماشای بازی‌های جذاب و دیدنی پرداختند.

Ding Ning امروز موفق شد پس از سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ برای سومین بار قهرمان زنان جهان گردد، او در بازی فینال توانست با نتیجه ۴ بر ۲ ژو یولینگ را شکست دهد و مقام قهرمانی را کسب کند.

۱۱-۴,۹-۱۱,۴-۱۱,۱۲-۱۰,۱۱-۶,۱۱-۷,-

در فینال دوبل مردان، فن ژندونگ و شو شین در برابر تیمی از ژاپن متشکل از MORIZONO و اوشیما قرار گرفتند که در این بازی تیم دو نفره چین موفق شد با نتیجه ۴ بر ۱ پیروز رقابت گردد و مدال قهرمانی را برای چین به ارمغان بیاورد.

و اما در رقابت‌های انفرادی مردان در نخستین بازی امروز شو شین (Xu Xin) در برابر هموطنش لین گائو یوان قرار گرفت. این بازی در گیم هفتم خود با نتیجه ۱۰ بر ۵ به سود لین گائو یوان پیش می‌رفت که Cloud Walker (یکی از لقب‌های شو شین) توانست با کسب هفت امتیاز پیاپی لین گائو یوان را شکست دهد و به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود نماید.

بازی بعدی انفرادی مردان امروز بین دیما و کوکی نیوا برگزار شد. دیما و کوکی در این بازی بسیار نزدیک پیش رفتند و در نهایت این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود کوکی نیوا به پایان رسید. ضربات فورهند تاپ از گوشه بک‌هند به فورهند دیما، پوئن‌های فراوانی را برای Koki Niwa به ارمغان آورد.

لی سانگ سو نیز همچنان به پیش‌روی خود ادامه می‌دهد، او امروز در برابر wong chun ting قرار گرفت و با نتیجه ۴ بر ۱ پیروز شد تا به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی جهان راه یابد.

بازی بعدی بین ما لونگ (Ma Long) و تیمو بول (Timo Boll) برگزار گردید. این بازی حساس و دیدنی در حالی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود ما لونگ به پایان رسید که عملکرد تیمو بول در ۳۶ سالگی پس از گذراندن مصدومیت‌های فراوان در چند سال اخیر بینظیر بود.

بازی بعدی بین فن ژندونگ (Fan Zhendong) و کوکی نیوا (Koki Niwa) برگزار گردید که این بازی با برتری فن ژندونگ با نتیجه ۴ بر ۱ به پایان رسید.

و در نهایت آخرین بازی بین Cloud Walker  و هاریموتو ۱۳ ساله برگزار گردید. علیرغم اینکه این بازی با نتیجه ۴ بر ۱ به سود شو شین به پایان رسید، اما از عملکرد خود هاریموتوی نوجوان نباید غافل شد.

برنامه و زمان بازی‌های روز پایانی رقابت‌های قهرمانی جهان به شرح زیر می‌باشد:

برنامه مسابقات روز پایانی قهرمانی جهان ۲۰۱۷

برنامه مسابقات روز پایانی قهرمانی جهان ۲۰۱۷

در ادامه ویدئوی رقابت‌های مختلف قهرمانی جهان را برای شما قرار می‌دهم. سعی شده که اکثر بازی‌های با کیفیت بالا جایگزین بازی‌هایی با کیفیت پایین‌تر که پیش از این قرار داده شده بود، گردند.