فنگ تیان وی (Feng Tianwei) که در حال حاضر در رنک ۶ دنیا قرار دارد از سوی فدراسیون تنیس روی میز سنگاپور از تیم ملی سنگاپور کنار گذاشته شد. فنگ تیان وی سی ساله که افتخارات فراوانی برای تیم ملی سنگاپور و خود در دهه اخیر کسب کرده است دو روز پیش با این خبر از سوی فدراسیون مواجه شد. فدراسیون سنگاپور اعلام کرده که با توجه به سن فنگ تیان وی، او در برنامه تیم ملی سنگاپور برای آینده جایی ندارد و برای جوان گرایی از تیم کنار گذاشته می‌شود.

پس از این اتفاق فنگ تیان وی در صفحه فیس‌بوک خود اعلام کرد که از صحنه رقابت‌های بین‌المللی کنار نخواهد رفت و همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد و در چند روز آینده نیز از طریق رسانه‌های مختلف راه‌های حضورش را اعلام خواهد نمود

screen-shot-2016-10-27-at-4-45-57-pm

البته اخباری نیز مبنی بر وجود مشکلاتی بین فنگ تیان وی و فدراسیون پینگ پنگ سنگاپور وجود دارد که هنوز تایید نشده است. در هر صورت این بازیکن ۳۰ ساله که تقریبا ۸ سال است که در بین ده بازیکن برتر زن دنیا قرار دارد، از این پس در مسابقات ملی برای سنگاپور بازی نخواهد کرد، فدراسیون تنیس روی میز سنگاپور نیز اعلام کرده که مانع حضور او در پروتور ها نمی‌گردد!