روز دوم رقابت‌های اپن دوحه نیز چندان کم حاشیه دنبال نشد و با حوادثی همراه بود. در نیمه بالایی جدول اتفاق مهم حذف ژانگ جیکه از دور رقابت‌ها بود. او در بازی برابر نیوا کوکی حاضر شد و پس از دو پوئن از رقابت کناره‌گیری نمود. عدم شرکت او در مسابقه، ۲۵ پوئن منفی برای او به همراه داشت که در مسابقه شرکت نمود و به علت مصدومیت از ادامه بازی انصراف داد. نتایج نیمه بالایی جدول را مشاهده نمایید:

همانطور که ملاحظه می‌کنید، ma long در برابر فریتاس قرار خواهد گرفت و chuang chih-yuan به مصاف niwa koki خواهد رفت. در نیمه پایینی جدول نیز اتفاقات جالبی رخ داد. عملکرد فوق‌العاده fang bo در برابر xu xin، حذف دیما در برابر Yoshida و بازی سخت jinkun در برابر کارلسون از اتفاقات دور یک هشتم نهایی بوده است.

بازی های دور یک چهارم نهایی و نتایج دور یک هشتم را در زیر مشاهده نمایید.

اما در دوبل مردان باز هم ترکیب چینی ها با موفقیت همراه نبود و تیم fan zhendong/jingkun سه بر صفر مغلوب فلور تریستان/امانوئل لبشون گردید. 

در انفرادی زنان، PARTYKA Natalia که دیروز از سد بازیکن چینی گذشته بود، امروز نیز با نتیجه ۴ بر ۰ YANG Haeun کره‌ای را شکست داد تا به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها برسد. از سویی دیگر ZHU Yuling که سید نخست رقابت‌ها به شمار می‌رفت بازی خود را با نتیجه ۴ بر ۱ مقابل SHAN Xiaona ^ از آلمان واگذار کرد تا نتیجه عجیب دیگری در این رقابت‌ها بدست آید. برنامه‌ی رقابت‌های یک چهارم نهایی زنان به صورت زیر است:

تعدادی دیگر از بازی‌ها از جمله بازی دوبل بین ژانگ جیکه/ما لونگ و برادران کارلسون و … در لیست پخش اپن قطر قرار داده‌ام که می‌توانید مشاهده/دانلود نمایید.

همچنین بازی ها را به طور کامل در آرشیو ITTV می‌توانید مشاهده نمایید.