رقابت‌های پینگ پنگ گرند فاینال ۲۰۱۶ امروز پس از برگزاری مراسم ITTF Star Awards در شب گذشته ادامه یافت. در بخش مردان چانگ چی یوان با نتیجه ۴ بر ۲ اوشیما را از پیش روی برداشت. شو شین با اقتدار و با نتیجه ۴ بر ۰ از سد CHEN Chien-An گذشت. اوکچاروف پس از فراز و نشیب‌های سال ۲۰۱۶ خود، رقابت‌های گرند فاینال را با پیروزی ۴ بر ۱ برابر تانگ پنگ آغاز کرد و در نهایت فن ژندونگ توانست با نتیجه ۴ بر ۰ از سد نیوا کوکی بگذرد.

در بخش نیمه‌نهایی ساعاتی پیش ما لونگ و youngsik موفق شدند به ترتیب wong و CHUANG Chih-Yuan را شکست دهند تا فردا ساعت هفت و سی دقیقه به وقت ایران به مصاف هم بروند. این دو تا کنون پنج بار در برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند که ما لونگ همواره پیروز بوده است.

نتایج رقابت‌های گرند فاینال ۲۰۱۶

نتایج رقابت‌های گرند فاینال ۲۰۱۶

فردا در مرحله نیمه‌نهایی مردان از ساعت ۱۴:۳۰ به وقت ایران شو شین در برابر موراماتسو قرار خواهد گرفت که پیش از این یک بار با یکدیگر دیدار کرده‌اند که شو شین موفق به شکست موراماتسو شده بود. در دیگر دیدار این مرحله از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران فن ژندونگ در برابر دیما قرار خواهد گرفت که پیش از این یک بار با یکدیگر روبرو شده‌اند که فن ژندونگ پیروز بازی بوده است.

در بازی‌های زنان مهم‌ترین اتفاق در دور نخست، حذف فنگ تیان وی به دست هیرانو جوان بود. در دور دوم نیز دینگ نینگ، بانوی تنیس روی میز دنیا به دلیل تب شدید از بازی مقابل حریف خود انصراف داد تا از دور بازیها کنار رود.

بازی های دو روز اخیر رقابت‌های گرند فاینال را در ادامه برای شما قرار می‌دهم:

 

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P

دانلود ۷۲۰P