شب گذشته نوشاد و نیما عالمیان در دور نخست رقابت‌های المپیک به مصاف حریفان خود رفتند.

ابتدا نوشاد عالمیان، ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد به مصاف بویان توکیک رفت. او گیم نخست بازی را با نتیجه ۱۱ بر ۸ واگذار کرد، سپس در گیم دوم با نتیجه ۱۱ بر ۷ پیروز شد اما نتوانست این روند را حفظ نماید و در سه گیم متوالی با نتایج ۱۱ بر ۴، ۱۱ بر ۵ و ۱۱ بر ۹ بازی را واگذار نمود.

در گیم آخر از حریف خود پیش بود ولی نتوانست برتری خود را حفظ نماید. عملکرد او در این بازی راضی کننده نبود و در طول بازی با تنش فراوان همراه بود.

Screen Shot 2016-08-07 at 1.02.28 PM

ساعت ۳:۱۵ دقیقه بامداد، نیما عالمیان به مصاف اویدیو از رومانی رفت، متاسفانه او نیز در این بازی نتوانست قابلیت‌های خود را نشان دهد ولی عملکرد به نسبت بهتری نسبت به نوشاد داشت و شاید داشتن تجربه بیشتر در عرصه بین‌المللی به او کمک می‌کرد تا سربلند از این بازی بیرون آید. او این بازی را با نتیجه ۴ بر ۱ به حریف خود واگذار نمود.

Screen Shot 2016-08-07 at 1.05.42 PM

به این ترتیب کار بازیکنان پینگ پنگ ایران در رقابت‌های المپیک به پایان رسید. در مجموع باید از عملکرد عالی ندا شهسواری تقدیر کرد، او فراتر از انتظار ظاهر شد و حتی می‌توانست به دور بعد رقابت‌ها صعود نماید.

نمی‌توان به طور قطع در مورد حذف یک بازیکن از المپیک صحبت کرد ولی در چنین بازی نزدیکی مسلما حضور مربی بسیار تاثیر گذار است. با توجه به تاخیر در اعزام مربی ندا شهسواری گفته می‌شود که ندا شهسواری بدون مربی بازی خود را انجام داده است و لیموچی نتوانسته او را در این بازی سخت همراهی کند. شاید اگر این گونه بی‌خردی‌ها وجود نداشت، شاهد حضور ندا شهسواری در دور دوم رقابت‌های پینگ پنگ المپیک بودیم.

ندا شهسواری