سومین مرحله از رقابت‌های هیجان‌انگیز انتخابی تنیس روی میز چین نیز به پایان رسید و دومین بازیکنی که در بخش مردان و زنان بلیط سفر به دوسلدورف را بدست آورده‌اند نیز مشخص شد. مسلما برگزاری این رقابت‌ها فرصت مناسبی برای بازیکنان جوان بود تا خود را اثبات کنند و راهی رقابت‌های قهرمانی جهان گردند که این اتفاق در بخش مردان رخ داد.

همانطور که پیش از این صحبت کردیم، فن ژندونگ (Fan Zhendong) در نخستین مرحله با اختلافی نزدیک توانست نفر اول شود و به عنوان اولین بازیکن راه یافته به رقابت‌های قهرمانی جهان نام گیرد. در مرحله سوم با توجه به کنارگیری ما لونگ (ma long)، شو شین (xu xin)، ژو یو (Zhou Yu) و لین گائو یوآن (Lin Gaoyuan) با یکدیگر به رقابت پرداختند که Lin GaoYuan با عملکرد بینظیر خود توانست شو شین را ۲ بر ۱ شکست دهد و ژو یو را نیز در هم کوبد. به این ترتیب لین گائو یوان به عنوان دومین نفر راهی رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز جهان شد.

 

 

نتایج نهایی انتخابی تنیس روی میز چین ۲۰۱۷

نتایج نهایی انتخابی تنیس روی میز چین ۲۰۱۷

از تیم چین ۳ نفر دیگر بایست انتخاب گردند که در رقابت‌های جهانی حضور یابند. این سه نفر با توجه به عملکرد آن‌ها توسط مربیان تیم ملی چین انتخاب می‌شوند. مسلما ما لونگ و شو شین شانس زیادی برای رسیدن به این جایگاه دارند ولی حضور ژانگ جیکه با توجه به وضعیت مصدومیتش هنوز مشخص نیست.

 

در بخش زنان نیز دینگ نینگ (Ding Ning) توانست عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود بر جای گذارد و با پیروزی در دو بازی به لیو شیون بپیوندد.

نتایج پایانی رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز چین زنان

نتایج پایانی رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز چین زنان

در ادامه بازی‌های مربوط به این رقابت‌ها را که ساعاتی پیش به پایان رسیده ملاحظه می‌کنید. با مشاهده این بازی‌ها اختلاف سطح وحشتناک بازیکنان چینی نسبت به دیگر کشور‌ها ملموس می‌باشد، آیا بازیکنان غیر چینی شانس کسب مدال از هر رنگی را در رقابت‌های قهرمانی جهان در دوسلدورف خواهند داشت؟!

 

 

 

 

 

 

بقیه بازی‌ها نیز به زودی در شبکه آپارات قرار خواهد گرفت.