کرواسی – زاگرب – ۲۰۰۲ محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی اروپا بود، نسل طلایی اروپا در آن سال‌ها در اوج خود قرار داشت از طرفی تیمو بول تنها با بیست سال سن روز به روز پیشرفت می‌کرد و به قله پینگ پنگ دنیا نزدیک میشد. رقابت‌های زاگرب در حالی برگزار می‌شد که برای نخستین بار در اروپا از سیستم ۱۱ پوئنی و توپ‌های ۴۰ میلیمتری استفاده می‌کردند. در آن زمان رقابت‌ها بصورت تیمی مردان و زنان، انفرادی مردان و زنان، دوبل مردان، زنان و میکس دوبل برگزار می‌شد که از سال ۲۰۰۷ به بعد رقابت‌های میکس دوبل به صورت سالیانه و جدا از رقابت‌های قهرمانی اروپا برگزار شده است.

در آن دوره با توجه به سرعت بازی و البته سطح بالای مسابقاتی که در ادامه شاهد آن خواهیم بود رالی‌های فوق العاده زیبایی در هر بازی مشاهده می‌گردد که به جرات می‌توان گفت که تعداد رالی‌های زیبای یک بازی چندین برابر پوئن های زیبای چند بازی در حال حاضر می‌باشد.

در دور یک‌چهارم نهایی رقابتها نتایج زیر کسب شد:

Samsonov Vladimir – Primorac Zoran 0 – 4
Kreanga Kalinikos – Waldner Jan-Ove 4 – 2
Schlager Werner – Karlsson Peter 4 – 3
Bentsen Allan – Boll Timo 0 – 4

بازی مربوط به یان اوی والدنر (Jan Ove Waldner) و کالینیکاس کریانگه (Kalinikos Kreanga) را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود بازی کریانگه در برابر یان اوی والدنر

در مرحله نیمه نهایی زوران پریموراک (Zoran Primorac) که در کشور خود بازی می‌کرد در برابر کالینیکاس کریانگه (Kreanga) آماده قرار گرفت که آن روز‌ها در اوج دوران پینگ پنگ خود قرار داشت و بک‌هندهایی سهمگین و بینظیر را به سمت حریف شلیک می‌کرد. چندین پوئن ماندگار در این بازی وجود دارد که در ادامه خلاصه بازی را می‌توانید مشاهده و دانلود نمایید

دانلود بازی کریانگه در برابر زوران پریموراک با کیفیت HD

این بازی را کریانگه در حالی با پیروزی پشت سر گذاشت که ابتدا با نتیجه ۳ بر ۱ از پریموراک عقب بود. دیگر بازی این مرحله بین ورنر اشلاگر (Schlager) و تیمو بول برگزار شد که اشلاگر در آن دوران در آمادگی کامل به سر می‌برد و سال بعد در رقابت‌های قهرمانی جهان تاریخ‌سازی کرد و قهرمان جان شد.

این بازی دیدنی که هفت گیم داشت را در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود نمایید:

 

دانلود بازی تیمو بول در برابر وارنر اشلاگر با کیفیت HD

این بازی سخت و نفس گیر را تیمو با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان برد تا در دیدار فینال در برابر کریانگه آماده قرار گیرد.

 

بازی تیمو بول در برابر کریانگه در فینال قهرمانی اروپا

این بازی با پیروزی تیمو به پایان رسید و تیمو بول که در آن زمان در رنک ۶ دنیا قرار داشت به رنک ۳ رسید و پس از مدتی توانست نفر نخست دنیا گردد.