دور دوم رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز چین ۲۰۱۷ چند روز پیش برگزار گردید و بازیکنان برتر برای دور سوم این رقابت‌ها انتخاب شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رقابت‌ها به این مطلب مراجعه نمایید.

 

DHS ادعا می‌کند که توپ‌های جدیدش، گردترین توپ‌های دنیا هستند و از روش متفاوتی برای تولید آن‌ها استفاده شده است. این توپ‌ها هم‌اکنون در رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز قهرمانی چین ۲۰۱۷ در چین استفاده شده‌اند.

Liu Guoliang نظرات خود را در رابطه با توپ‌های جدید عنوان کرده است:

ما توپ‌های جدید را مدتی است که آزمایش کرده‌ایم. تفاوت بین آن‌ها چشمگیر می‌باشد، بخصوص در پیچ که دارای پیچ کمتر و سرعت بیشتر است. این مسئله به افزایش رالی کمک می‌کند. در این مسابقات، ما ضدحمله‌های سهمگینی را روی لوپ‌ها شاهد بودیم. این توپ‌ها به بازیکنانی که با قدرت فراوان حمله می‌کنند نظیر Fan Zhendong ،Liang Jing Kun و Xu Chencao کمک خواهد کرد. از سویی دیگر، بازیکنان که متکی بر کنترل و لمس توپ هستند زیان می‌بینند.

در حال حاضر، بازیکنان ممکن است تفاوت را در پیچ توپ‌ها، زیاد ببینند. اما من معتقدم وقتی زمانی کافی از این قضیه بگذرد، بخصوص پس از اتمام رقابت‌های قهرمانی جهان، آن‌ها به توپ جدید عادت خواهند نمود. ممکن است کمی در ابتدا کار را دچار مشکل نماید، ولی توپ‌های جدید تنیس روی میز را تغییر نخواهد داد.

 

از سال ۲۰۱۷، تیم ملی تنیس روی میز چیز از توپ‌های جدید DHS ABS D40 استفاده می‌کنند که لیوگولیانگ تفاوت آن‌ها را چشمگیر پنداشته است. او همچنین در این رابطه گفته:

من از عملکرد فن ژندونگ و شو شین، باخت‌های ناگهانی آن‌ها و عدم وجود روحیه پیروزی در آن‌ها ناراضی هستم.

 

نظرات شما دوستان در رابطه با توپ‌های پلاستیکی جدید چیست؟ از چه برند‌های استفاده کرده‌اید. به نظر شما کدام یک بهتر بوده و دلایلتان چیست؟