همانطور که پیش از این اطلاع داشتیم قرار بود که در ده جولای ۲۰۱۶ یک دوره مسابقه بین اسطوره‌های پینگ پنگ المپیک و ستاره‌های برزیلی برگزار گردد.

ژان میشل سیو، وانگ لیچین و یورگن پرسون به این رقابت‌ها دعوت شدند. این بازی در مجموع با نتیجه ۳ بر ۱ به سود برزیل به پایان رسید.

وانگ لیچین ۳۸ ساله که سه مقام قهرمانی جهان در اختیار دارد. او همچنین دارای مدال طلای دوبل المپیک ۲۰۰۰ و دو مقام سومی در المپیک های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۸ می‌باشد او در مقابل هوگو کالدرانو برزیلی ایستاد که در حال حاضر با بیست سال سن در رنک ۴۶ دنیا ایستاده است. کالدرانو جوان این بازی را با نتیجه ۳ بر ۱ به سود خود به پایان رسانید.

وانگ لیچین

ژان میشل سیو نیز در برابر کالدرانو قرار گرفت. بازی این دو بازیکن تعداد زیادی پوئن های نمایشی و زیبا به همراه داشت. این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود کالدرانو به پایان رسید.

در سومین دیدار یورگن پرسون در برابر گوستاو تسوبای قرار گرفت که این بازی نیز با نتیجه ۳ بر ۲ به سود گوستاو تسوبای به اتمام رسید.

تیم اسطوره‌های المپیک یک برد در بخش دوبل کسب کرد که تیم یورگن پرسون به همراه وانگ لیچین توانستند تیم برزیلی را شکست دهند.

استادیوم تقریبا ۹۰۰ تماشاگر داشت و تمام بلیط‌های استادیوم به فروش رفته بود. وانگ لیچین در این باره گفت: برای هر دو طرف، تجربه خوبی بود، تیم برزیل خود را آماده کرده است و فرصت خوبی بود تا قدرت خود را به نمایش گذارد، من فکر نمیکردم تمامی بلیط‌های این مسابقه به فروش رسد. امیدوارم در آینده باز هم از این دست مسابقات داشته باشیم و تماشاگران بیشتری را به تماشای تنیس روی میز بیاوریم.

خلاصه‌ای از پوئن های زیبای این رقابت‌ها را بزودی در آپارات قرار خواهیم داد.