رقابت‌های اوپن تنیس روی میز سوئد ۲۰۱۶ با قهرمانی اوشیمای ژاپنی به پایان رسید. عملکرد نوشاد عالمیان در این رقابت‌ها تحسین‌برانگیز بوده است. او پس از صعود به مرحله نهایی رقابت‌ها ابتدا موفق به شکست پاتریک فرانزیسکا آلمانی شد و در نهایت با انجام یک بازی جانانه، نتیجه را به دیمیتری اوکچاروف قدرتمند واگذار کرد.

شاید عجیبترین اتفاق این رقابت‌ها عملکرد فوق‌العاده ماتیاس کارلسون باشد، او به ترتیب والتر ریکاردو، فلورینت، نیوا کوکی، جاناتان گروث و دیما را شکست داد تا به فینال رقابت‌های اوپن سوئد برسد.

در یک چهارم موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ گروث را مغلوب سازد، در نیمه نهایی با یک بازی فوق‌العاده موفق شد دیما را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد.

دیمیتری اوکچاروف

از طرف دیگر،‌ Yuya Oshima با شکست افرادی چون استفن منگل و مارکوس فریتاس توانست به فینال راه یابد.

بازی فینال نیز بسیار نزدیک بود و با نتیجه ۴ بر ۲ به سود اوشیما به پایان رسید.

در بازی‌های انفرادی زنان کاسومی ایشیکاوا در برابر HU Melek از ترکیه قرار گرفت که با نتیجه ۴ بر ۱ پیروز و مقام قهرمانی را بدست آورد.

در دوبل مردان تیم دو نفره CALDERANO Hugo / TSUBOI Gustavo از برزیل موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۰ تیم فرانسه را شکست و قهرمان رقابت‌ها گردند.

فینال دوبل مردان

در دوبل زنان تیمی از چین تایپه موفق شد با شکست تیم کره‌ای به مقام قهرمانی بازی‌ها برسد.

مسلما این رقابت‌ها برای بازیکنانی چون ماتیاس کارلسون و اوشیما فوق‌العاده و رویایی بوده است همچنین زنگ خطری برای بازیکنانی چون دیما، فریتاس و … به شمار می‌آید.

کریستین کارلسون

برای دانلود تمامی بازی‌ها از جمله بازی‌های فینال مردان، زنان، دوبل مردان و زنان و همچنین بازی‌های نیمه‌نهایی و … به صفحه مخصوص دانلود بازی‌های اوپن سوئد مراجعه نمایید. در این صفحه که از این پس برای هر رقابتی ایجاد خواهد شد تمامی بازی‌ها به صورت لینک آپارات و هنچنین لینک دانلود قرار می‌گیرند.

صفحه اختصاصی دانلود رقابت‌های اوپن تنیس روی میز سوئد ۲۰۱۶