روز گذشته مرحله گروهی رقابت های world cup تنیس روی میز در لیژ بلژیک برگزار گردید. ۱۲ بازیکن از ۲۰ بازیکن حاضر در world cup در چهار گروه سه تیمی به رقابت پرداختند که از هر گروه دو بازیکن برتر به جمع هشت نفر برتر پیوستند و امروز به صورت حذفی با یکدیگر دیدار می نمایند.

نتایج بازی ها در مرحله گروهی به شرح زیر بوده است:

همانطور که مشاهده می کنید از گروه نخست لی سانگ سو و آرونا توانستند به ترتیب در جایگاه نخست و دوم قرار گیرند. البته لی سانگ سو هر دو بازی خود را با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ پیروز شد.

در گروه دوم مارکوس فریتاس و kou lei توانستند به ترتیب در جایگاه اول و دوم قرار گیرند، در سومین گروه رقابت ها الکساندر شیبائف توانست با دو پیروزی در جایگاه نخست قرار گیرد و assar omar نیز با یک برد و یک باخت ۴ – ۳ در رده دوم ایستاد.

اما در گروه چهارم chen chien-an به دلیل بیماری در بازی ها شرکت نکرد و دو بازیکن دیگر با انجام یک بازی نفر نخست را مشخص کردند که sangeun کره ای با پیروزی ۴ بر ۱ در جایگاه نخست ایستاد.

 

 

 

 

 

 

بقیه بازی ها نیز به زودی در آپارات قرار خواهد گرفت.

و اما برنامه بازی های امروز که به صورت حذفی برگزار میشود به شرح زیر است:

همانطور که ملاحظه میکنید نیمه بالایی جدول به مراتب اوضاع پیچیده تری را به همراه دارد. دو چینی حاضر در رقابت ها در نیمه بالایی حضور دارند. لین گائو یوان در نخستین بازی خود به مصاف مارکوس فریتاس خواهد رفت و در صورت پیروزی با برنده دیدار ،Tsuboi و تیمو بول دیدار خواهد کرد که قرعه سختی می باشد.

اما در نیمه پایینی جدول مسیر برای میزوتانی و دیما تا مرحله نیمه نهایی کمی هموارتر به نظر می رسد. بازی ها از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهند شد. این بازی ها را بصورت زنده میتوانید در ITTV تماشا نمایید.