پس از پایان رقابت‌های مقدماتی پینگ پنگ قهرمانی اروپا در مجارستان ۶۴ نفر برتر اروپا دقایقی پیش به کار خود در دور اول پایان دادند. اکثر مدعیان موفق به شکست حریفان خود در دور نخست رقابت‌ها شدند. شگفتی دور اول رقابت‌ها حذف تیاگو آپولونیا در برابر SZOCS Hunor بود که بازی را با نتیجه ۴ بر ۲ واگذار نمود. دیگر بازی حساس این مرحله بین استفن منگل آلمانی و روبرت گاردوش برگزار گردید که بازی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود گاردوش به پایان رسید.

دور بعدی رقابت‌های مردان فردا برگزار خواهد شد که جدول رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

screen-shot-2016-10-21-at-12-08-31-amهمانطور که مشاهده می‌کنید در نیمه بالایی جدول رقابت‌های حساسی مانند، فرانزیسکا در برابر لبسون، پیچفورد در برابر فگرل، گاچینا در برابر شلبرگ و مونتریو در برابر جیونیس برگزار خواهد شد.

screen-shot-2016-10-21-at-12-11-59-amدر نیمه پایینی جدول نیز رقابت‌های جذابی فردا برگزار خواهد شد، بازی تیمو بول و پار گرل می‌تواند یکی از جذاب‌ترین‌ها باشد، با توجه به عملکرد فوق‌العاده پار گرل در برابر شو شین در ماه گذشته باید دید که پار گرل می‌تواند عملکرد عالی خود را تکرار نماید. بازی پاول درینخال در برابر روبرت گاردوش نیز می‌تواند جز بازی‌های جذاب باشد.

دو کلیپ کوتاه زیر مربوط به رالی‌های برتر دور مقدماتی می‌باشند:

 

 

به تدریج ویدئوی مسابقات نیز در سایت قرار خواهد گرفت.