Ask a pro anything مصاحبهای است که Adam Bobrow , گزارشگر تنیس روی میز با بزرگترین بازیکنان تنیس روی میز جهان انجام میدهد و سوالات طرفداران این بازیکنان را مطرح مینماید. این بار آدام سراغ ولادیمیر سامسانوف (vladimir samsonov) رفته است و گفت و گویی گرم با او انجام داده است. ویدئوی این مصاحبه را در بالا با کلیک بر روی دکمه پخش تماشا کنید.

یکی از سوالاتی که از او پرسیده شد در مورد خاطره انگیزترین مسابقاتش بود که به رقابت با وانگ لیچین (Wang Liqin) اشاره کرد که در حالی پیروز مسابقه شد که در حال واگذاری بازی بود و در همان رقابتها در منچستر به دیدار فینال رسید. یکی دیگر از خاطره انگیزترین رقابتهایش در همان سال ۹۷ رخ داد که در دیدار با زوران پریموراک (Zoran Primorac) بود و پس از شکست او برای نخستین بار به رنک نخست دنیا دست یافت و آخرین رقابت خاطره انگیز او در رقابت با ما لونگ در سال ۲۰۰۹ بود که موفق شد برای آخرین بار او را شکست دهد و قهرمان رقابتهای world cup گردد.
یکی دیگر از سوالاتی که مطرح شد این بود که چطور توانسته است وضعیت بازی خود را در طول سالیان اخیر در بالاترین سطح ممکن قرار دهد که او به داشتن تمرینات خوب, مراقبت از بدن, داشتن خانواده خوب و از همه مهم تر داشتن هدف اشاره کرد.
او به پنج زبان صحبت میکند. از او در مورد بازنشستگی اش پرسیده شده که گفت در نهایت بایست خداحافظی نماید ولی حتما در دنیای تنیس روی میز خواهد ماند.
برای مشاهده مصاحبه کامل، ویدئو بالا را مشاهده کنید یا آن را از لینک زیر دانلود نمایید.