رقابت‌های قهرمانی آسیا در بخش تیمی با قهرمانی تیم ملی چین در بخش مردان و زنان به پایان رسیده است. در بخش مردان، در بازی فینال ما لونگ، فن ژندونگ و شو شین با اقتدار توانستند حریفان خود را شکست دهند و به مقام نخست دست یابند، ریز نتایج این سه بازی و ویدئو‌های آن را در ادامه می‌توانید مشاهده/دانلود نمایید.

نتیجه بازی فینال تنیس روی میز قهرمانی آسیا ۲۰۱۷

نتیجه بازی فینال تنیس روی میز قهرمانی آسیا ۲۰۱۷

 

 

 

در بخش زنان این رقابت‌ها تیم ملی چین و ژاپن در فینال به مصاف هم رفتند که در این بازی نیز چین موفق شد با نتیجه سه بر صفر پیروز شود. نتایج این بازی و فیلم این مسابقات را در ادامه ببینید:

 

 

 

 

 

 

 

 

در بخش دوبل مردان، هر دو تیم دوبل ایران از حریفان خود شکست خوردند و از دور رقابت‌ها حذف شدند:

رقابت‌های دوبل مردان به بخش یک چهارم نهایی خود رسیده که فردا بازی‌های زیر انجام خواهد شد:

در دوبل زنان، تیم صفری/اشتری پس از پیروزی در دور نخست، در دوم بازی خود را مقابل حریفانی از هند واگذار و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. دیگر تیم دوبل زنان ایران متشکل از ندا شهسواری و مریم صامت در دور نخست استراحت داشتند و در دور دوم نیز حریفان خود را شکست دادند. در دور سوم رقابت‌ها با تیم ژاپن بازی کردند که این بازی را با نتیجه ۳ بر ۰ واگذار و از دور رقابت‌ها حذف شدند.

رقابت‌های انفرادی نیز از امروز آغاز می‌گردد. چهار بازیکن ایران بازی‌های زیر را در دور نخست انفرادی مردان انجام خواهند داد. افشین نوروزی به دلیل مشکلات شخصی از شرکت در مسابقات انفرادی انصراف داده و به ایران بازگشته است.

در بخش انفرادی زنان، بجز صبا صفری بقیه بازیکنان در دور نخست موق به کسب پیروزی شدند، نتایج دور نخست به شرح زیر است:

در دور دوم بازی‌های زنان، بازیکنان ایران بازی‌های را انجام خواهند داد:

بزودی دیگر بازی‌ها و نتایج نیز در سایت و کانال آپارات تی تی هیستوری قرار خواهد گرفت.