روز هشتم رقابت‌های قهرمانی جهان با انجام بازی‌های پایانی انفرادی مردان و دوبل زنان به پایان رسید. در نخستین بازی امروز ما لونگ به مصاف شو شین رفت. در این بازی ما لونگ با انجام یک بازی کاملا برتر، توانست با نتیجه ۴ بر ۰ شو شین را شکست دهد.

۱۱-۶,۱۱-۹,۱۱-۹,۱۱-۳

در دومین دیدار مرحله نیمه‌هایی لی سانگ سو که افرادی چون ژانگ جیکه و سامسانوف را شکست داده بود مقابل فن ژندونگ قرار گرفت که فن ژندونگ نیز با ارائه یک بازی کاملا برتر با نتیجه ۴ بر ۰ پیروز شد:

۶-۱۱,۹-۱۱,۶-۱۱,۱-۱۱

در بازی ‌های دوبل زنان دو تیمی چین با پیروزی بر حریفان ژاپن و سنگاپوری خود به فینال راه یافتند.

و اما در بازی فینال که بین دو تیم چینی برگزار گردید، تیم دو نفره لیو شیون و دینگ نینگ با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ موفق شدند چن منگ و ژو یولینگ را شکست دهند و قهرمانی رقابت‌های دوبل زنان را کسب کنند

۱۱-۹,۸-۱۱,۱۳-۱۱,۸-۱۱,۶-۱۱,۱۱-۶,۹- ۱۱

و اما در رقابت‌های انفرادی ما لونگ و فن ژندونگ در برابر هم قرار گرفتند. بازی این دو بازیکن بسیار در سطح بالا برگزار گردید و با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ به سود ما لونگ به پایان رسید. ما لونگ برای دومین بار پیاپی قهرمان بازی‌های انفرادی مردان را کسب می‌کند. پیش از این در سه دوره ۲۰۰۹، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ مدال برنز قهرمانی جهان را کسب کرده بود.

این بازی یادآور بازی دیدنی گرند فاینال سال ۲۰۱۵ در فینال بین ما لونگ و فن ژندونگ بود که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

بازی‌های نهایی رقابت‌ها و کلیپ‌های دیدنی را میتوانید با کیفیت HD در ادامه ببینید: