رقابت‌های قهرمانی آسیا در ووشی امروز پس از برگزاری رقابت‌های حساس به پایان رسید. در بخش یک چهارم نهایی این رقابت‌ها بازی‌های حساسی انجام گرفت، Jeong Sangeun توانست ۳ بر ۱ یوشیمورا را شکست دهد، نیوا کوکی با نتیجه ۳ بر ۱ از سد شو شین گذشت، ژانگ جیکه ۳ بر ۲ لین گائو یوان که عملکرد فوق‌العاده‌ای در رقابت‌های ۱۲ شگفت انگیز داشت را مغلوب ساخت و فن ژندونگ نیز با نتیجه قاطع ۳ بر ۰ Lam Siu Hang را شکست داد

 

 

در بخش نیمه‌نهایی مردان، نیوا کوکی (Niwa Koki) که پیش از این موفق به شکست شو شین (Xu Xin) شده بود در برابر JEONG Sangeun قرار گرفت که پیش از این موفق به حذف ما لونگ (Ma Long) شده بود. این بازی حساس با نتیجه ۳ بر ۲ به سود JEONG Sangeun به پایان رسید، این در حالی است که است کوکی در گیم پنجم با نتیجه ۱۰ بر ۶ از حریف خود پیش بود ولی نتوانست پیروز رقابت گردد و نتیجه بازی را واگذار نمود. در دیگر بازی ژانگ جیکه در برابر فن ژندونگ (Fan Zhendong) قرار گرفت که در این بازی فن ژندونگ توانست با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شد.

در بازی فینال فن ژندونگ در برابر Jeong Sangeun قرار گرفت که در این بازی فن ژندونگ با قدرت تمام ظاهر شد و توانست سه بر صفر حریف خود را شکست و قهرمانی رقابت‌های انفرادی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ گردد.

برخی بازی‌های این رقابت‌ها را در ادامه میتوانید مشاهده نمایید، دیگر بازی‌ها نیز بزودی در سایت و کانال آپارات تی تی هیستوری قرار خواهد گرفت: