رقابت‌های تنیس روی میز اوپن هند با اتفاقات جالبی همراه بود. حذف سامسانوف یکی از مهمترین اتفاقات این رویدادها بود که موجب شوک همگان شد. اما شگفتی ساز این رقابت‌ها HARIMOTO Tomokazu (توموکازو هاریموتو) سیزده ساله ژاپنی‌ها بود که یک به یک حریفان خود را مغلوب ساخت و به بازی فینال رسید.

او در دور یک هشتم، ۴ بر ۲ هموطنش SAKAI Asuka را مغلوب ساخت، سپس به مصاف روبرت گاردوش رفت و او را نیز ۴ بر ۲ مغلوب کرد. در نیمه نهایی به مصاف کمال آچانتا رفت و این بازی را نیز همانند بازی‌های قبلی با نتیجه ۴ بر ۲ به پایان رسانید تا به دیدار فینال راه یابد.

آچانتا نیز عملکرد خوبی در این تورنومنت داشت و با پشت سر گذاردن موروماتسو و درینخال به مرحله نیمه نهایی رسید که در آن مرحله مغلوب هاریموتو گردید.

در سوی دیگر جدول اوچاروف در یک چهارم نهایی OSHIMA Yuya از ژاپن را با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب ساخت و در نیمه نهایی نیز با همان نتیجه ۴ بر ۳ از سد نیوا کوکی گذشت.

در دیدار فینال، هاریموتو در ابتدا در برابر سرویس‌های اوچاروف دچار مشکل شده بود ولی کم کم بازی خود را به او نزدیک کرد. در گیم چهارم در حالی که ۱۰ بر ۷ عقب بود، بازی را به تساوی کشاند و در نهایت ۱۴ بر ۱۲ گیم چهارم و کل بازی را واگذار کرد.

اوچاروف همانطور که گفته بود با تمرکز کامل وارد این بازی شد و این بازی را بسیار جدی گرفته بود.

بازی‌های برگزار شده در این اوپن جذاب و دارای رالی‌های زیبا بوده‌اند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید.

 

 

 

بقیه بازی‌ها را نیز در لیست پخش اوپن تنیس روی میز هند ۲۰۱۷ تماشا/دانلود نمایید. 

بازی فینال نیز تا دقایقی دیگر به لیست پخش اضافه خواهد شد.