قرعه‌کشی رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی آسیا در ووشی چین انجام شده است و تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها حریفان خود را شناخته‌اند. از امروز این رقابت‌ها با برگزاری بازی‌های تیمی در بخش ۱st و قهرمانی پیگیری می‌گردد. زمان‌بندی امروز به شرح زیر است:

برنامه زمان‌بندی رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷

برنامه زمان‌بندی رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷

رقابت‌های بخش ۱st در شش گروه انجام می‌گیرند که دو گروه شامل سه تیم و چهار گروه از چهار تیم تشکیل می‌شوند. تیم ملی تنیس روی میز ایران با عربستان صعودی و سری لانکا هم‌گروه است.

از هر گروه یک تیم به مرحله حذفی راه می‌یابد و سپس دو تیم برتر مرحلی حذفی به بخش قهرمانی راه می‌یابند. در بخش قهرمانی رقابت‌ها، جدول حذفی به شرح زیر است:

همانطور که ملاحظه می‌کنید، دو تیم راه یافته از بخش ۱st در اولین دیدارهای خود به مصاف چین و ژاپن به عنوان سید نخست و دوم بازی‌ها خواهند رفت. همچنین فردا در بخش championship، تیم سنگاپور به مصاف چین تاپیه می‌رود و هنگ کنگ با کره دیدار خواهد کرد.

در بخش بانوان جدول تیم ملی کشورمان به صورت زیر است:

همانطور که مشاهده می‌کنید، تیم ملی کشورمان با ماکائو، قرقیزستان و ترکمنستان همگروه است. در بخش قهرمانی زنان نیز، جدول حذفی به شرح زیر است:

فردا در بخش قهرمانی، تایلند به مصاف هنگ کنگ می‌رود و کره جنوبی به مصاف کره شمالی خواهد رفت که از جلمه دیدارهای جذاب این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

تعدادی از عکس‌های ورود بازیکنان چینی به ووشی چین را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید: