فدراسیون جهانی تنیس روی میز به یک توافق ۴ ساله با شرکت Seamaster رسیده است تا با یکدیگر همکاری نمایند و Seamaster از این پس اسپانسر ITTF محسوب می‌گردد.

این قرارداد از سال ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد و تا ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت، از این پس، تورهای اصلی تنیس روی میز در سال ۲۰۱۷ با نام Seamaster 2017 ITTF World Tour شناخته خواهند شد.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در اینباره گفته است:

ITTF با دستانی باز به Seamaster خوش‌آمد می‌گوید. این کمپانی اخیرا با ما همکاری کرده است و ما اعتقاد داریم که آن‌ها بهترین انتخاب برای رقابت‌های world tour هستند. این همکاری جدید با Seamaster به ITTF اجازه خواهد دد تا سطح تورهای جهانی تنیس روی میز را به مرحله‌ای بالاتر ببرد تا بهترین شرایط را برای بازیکنان فراهم آوریم.

Seamaster یک شرکت حمل و نقل چینی می‌باشد که چندان با دنیای تنیس روی میز دور نبوده است و در سال گذشته اسپانسر رقابت‌هایی چون: ITTF Women’s World Cup، ITTF World Tour Grand Finals و ITTF Star awards بوده است.

seamaster در سال جاری اسپانسر ۱۲ رقابت حساس و دیدنی خواهد بود. شش رقابت از سری رقابت‌های عادی و شش رقابت از سری رقابت‌های Plantinum تورهای جهانی. پیش از این در مورد تاریخ برگزاری این رقابت‌ها صحبت کردیم که به صورت جامع می‌تواند در این مطلب آن را مطالعه بفرمایید.

درباره Seamaster:

این کمپانی در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است، یک کمپانی پیشرو در زمینه حمل و نقل به شمار می‌آید و در شانگهای واقع شده است.