رقابت‌های تیمی مردان و زنان دیروز با هیجان فراوانی دنبال شد، در نخستین دیدار، چین با نتیجه ۳ بر ۰ از سد سنگاپور گذشت تا در دیدار فینال به مصاف آلمان برود. ژاپن نیز در رده بندی باید با سنگاپور دیدار کند.

 

Screen Shot 2016-08-16 at 11.45.01 AM

بازی رده‌بندی امروز ساعت شش و سی دقیقه به وقت ایران برگزار خواهد شد و فینال بازی‌های زنان بامداد فردا ساعت ۳ صبح به وقت ایران بین آلمان و ژاپن برگزار خواهد شد.

در بخش مردان، دیشب آلمان ها به مصاف ژاپن رفتند. در نخستین دیدار دیما توانست ۳ بر ۰ از سد یوشیمورا بگذرد اما تیمو بول که با یک میزوتانی آماده مواجه بود نتوانست از پس او برآید و سه بر صفر مغلوب شد. در بازی دوبل مردان نیز آلمان ها مغلوب ژاپنی‌ها شدند و بازی را سه بر یک واگذار کردند.

تنها امید ژرمن‌ها در بازی چهارم به باستین اشتگر بود که با وجود اینکه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت ولی در مقابل میزوتانی حرفی برای گفتن نداشت و بازی را سه بر صفر واگذار نمود.

در دیدار کره جنوبی و چین، در نخستین بازی شاهد یک بازی فوق‌العاده دیدنی بودیم. youngsik در برابر ژانگ جیکه در این بازی قرار گرفت که این بازی حساس و دیدنی در حالی ۳ بر ۲ به سود zhang jike  به پایان رسید که بسیاری تصور می‌کردند که یانگ سیک برنده بازیست. این بازیکن با استعداد کره‌ای با نتیجه ۲ بر ۱ از جیکه پیش بود ولی ژانگ جیکه بار دیگر توانایی‌های خود را اثبات نمود.

پس از این بازی که نقش کلیدی برای کره‌ای‌ها داشت، دیگر نتوانستند عملکرد خوبی را ارائه کنند. در دومین دیدار جو سئو هیوک در برابر ما لونگ قرار گرفت ولی نتوانست در برابر حملات سهمگین ما لونگ تاب بیاورد و سه بر صفر مغلوب شد. در دوبل نیز تیم لی سانگ سو/ یانگ سیک سه بر صفر مغلوب ژو ژین/ ژانگ جیکه شدند.

Screen Shot 2016-08-16 at 11.47.54 AM

بازی رده بندی فردا بعد از ظهر ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران بین کره و آلمان برگزار خواهد شد. دیدار فینال نیز همان شب ساعت ۳ بامداد بین چین و ژاپن برگزار خواهد شد.

یک بازی از رقابت‌های تیمی بین ما لونگ و لیام پیچفورد را در شبکه آپارات تی تی هیستوری قرار داده‌ام. بزودی دیگر بازی ها را نیز در سایت قرار خواهم داد، برخی از ویدئو هایی که تا کنون منشتر شده دارای کیفیت پایینی می‌باشد به همین دلیل منتظر ویدئوهای با کیفیت تر هستم