دو سال پیش در جریان رقابت‌های قهرمانی جهان در چین، تیم دو نفره یوشیمورا و ایشیکاوا به فینال راه یافتند تا در برابر تیم ترکیبی شو شین و YANG Haeun از کره قرار بگیرند. در آن بازی شو شین با فورهند لوپ‌های سنگین خود نقش بسزایی در پیروزی تیم دو نفره کره/چین داشت و توانستند قهرمان جهان در wttc 2015 گردند. این بازی زیبا را یک بار دیگر با هم مرور می‌کنیم:

 

امروز یک بار دیگر تاریخ به شکلی دیگر و در مرحله‌ای دیگر تکرار شد. تیم دو نفره یوشیمورا و ایشیکاوا این بار در مرحله نیمه‌نهایی در برابر تیم دو نفره چین و آلمان قرار گرفتند. فنگ بو (Fang Bo) از چین به همراه سولیا پاتریشا (petrissa) از آلمان ترکیبی بودند که امسال توانستند تا مرحله نیمه‌نهایی پیش آیند.

در این دیدار آنها ۳ بر ۱ از حریفان ژاپنی خود پیش افتادند، اما ایشیکاوا و یوشیمورا توانستند بازی را ۴ بر ۳ به سود خود به پایان رسانند.

۱۱-۱۳,۱۲-۱۴,۱۱-۵,۶-۱۱,۱۱-۵,۱۱-۷,۱۱-۵

دیگر دیدار نیمه‌نهایی بین CHEN C / CHENG I از تایپه و WONG C / DOO H از هنگ کنگ برگزار شد که این بازی نیز هفت گیم داشت. در این دیدار تیم دو نفره تایپه متشکل CHEN C / CHENG I توانستند ۴ بر ۳ حریفان هنگ کنگی خود را شکست دهند و به فینال رقابت‌ها راه یابند.

۱۱-۷,۵-۱۱,۱۱-۵,۱۱-۶,۵-۱۱,۵-۱۱,۱۱-۹

به این ترتیب فینال رقابت‌های میکس دوبل بین تیم‌های ژاپن و تایپه برگزار خواهد. این دو تیم امروز ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران روی میز یک بازی خواهند داشت.