امروز در ادامه رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۷ در بخش بانوان متاسفانه ندا شهسواری با باختی ناباورانه در برابر CHONG Weng I MAC از دور رقابت‌های انفرادی کنار رفت. صبا صفری نیز بازی خود را با نتیجه ۴ بر ۰ به ZHANG Xuan از اسپانیا واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت و اما مهشید اشتری موفق به شکست EDEM Offiong شد و توانست به مرحله بعدی راه یابد.

اشتری در دور حذفی ابتدا با قرعه استراحت مواجه شد و در بازی بعدی خود بایست با برنده بازی زیر، دیدار نماید:

در دوبل زنان تیم دو نفره اشتری و صفری با شکست حریفان لتونیایی خود موفق شد به مرحله بعدی راه یابند اما متاسفانه در دور بعد با بازیکنان آلمان مواجه شدند که بازی را ۴ بر ۰ واگذار کردند.

تیم دو نفری صامت شهسواری نیز برابر تیمی از لوکزامبورگ شکست خوردند و از دور رقابت‌ها حذف شدند.

در دوبل مردان، تیم دو نفره افشین نوروزی و احمدیان پس از پیروزی در دور مقدماتی برابر حریفانی از ویتام وارد مرحله بعد شدند که متاسفانه با قرعه‌ی یک تیم اسرائیلی مواجه شدند. از این رو تیم دو نفره نوروزی و احمدیان به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

تیم دو نفره برادران عالمیان در برابر یک تیم قدرتمند متشکل از FEGERL Stefan AUT / MONTEIRO Joao POR قرار گرفتند که موفق شدند با نتیجه ۴ بر ۱ این تیم را شکست دهند. برادران عالمیان در دور بعد بایست به مصاف SHIBAEV A RUS / SKACHKOV K RUS بروند.

در انفرادی مردان نوروزی و احمدیان پس از پیروزی در مرحله مقدماتی به مصاف مصری و آمریکایی خود رفتند که متاسفانه موفق نشدند از سد این حریفان برآیند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

اما با آغاز رقابت‌های دوبل جذابیت‌های قهرمانی جهان نیز دو چندان شده است. حضور بازیکنان مطرحی چون ما لونگ، شو شین، تیمو بول، فن ژندونگ و حتی سامسانوف می‌تواند به جذابیت این رقابت‌ها بیفزاید. دور نخست این بازی‌ها انجام شده که نتایج آن را در زیر با هم مرور می‌کنیم:

نتایج بازی‌های دوبل قهرمانی جهان

نتایج بازی‌های دوبل قهرمانی جهان

همانطور که ملاحظه می‌کنید، حذف تیم فریتاس، گاچینا یکی از نتایج جالب این دور بوده است.

نتایج رقابت‌های دوبل مردان بخش دوم

نتایج رقابت‌های دوبل مردان بخش دوم

همانطور که مشاهده می‌کنید در نیمه بالایی جدول هیچ بازیکن چینی قرار نگرفته است. در نتیجه حتما یکی از مدال‌های طلا یا نقره به تیم‌های کاملا غیر چینی خواهد رسید.

نتایج رقابت‌های دوبل مردان بخش سوم

نتایج رقابت‌های دوبل مردان بخش سوم

در این بخش نیز تمامی تیم‌ها مطرح پیروز روز نخست بازی‌ها بوده‌اند، اما در صورت پیروزی مالونگ، تیمو بول و شو شین فن ژندونگ در بازی‌های دور دوم، این دو تیم با یکدیگر دیدار خواهند نمود.

نتایج رقابت‌های دوبل بخش چهارم

نتایج رقابت‌های دوبل بخش چهارم

اما در بخش آخر جدول، ولادی را به همراه هم‌تیمی‌اش ملاحظه می‌کنید که در نخستین دیدار خودشان اتریشی‌ها را قربانی کردند.

در انفرادی مردان، فردا نیما عالمیان به مصاف لیام پیچفورد انگلیسی خواهد رفت و نوشاد عالمیان نیز به مصاف LAMBIET F از بلژیک خواهد رفت.