پس از پایان مرحله یک چهارم نهایی که با بازی های فوق العاده دیدنی به پایان رسید. امروز ظهر در نیمه نهایی world cup ابتدا ما لونگ در برابر تیمو بول قرار گرفت. تیمو بول همانند دیروز ابتدا ۳ بر ۱ حریف خود عقب افتاد شاید در ذهن بسیاری در آن لحظه این تصور پیش آمده بود که این بازی مانند بازی دیروز در برابر یک بازیکن کم تجرب همچون لین گائو یوان نیست و این بار کاپیتان ما لونگ در سوی دیگر میز ایستاده است اما تیمو بول ثابت کرد که در شرایط فوق العاده ای قرار دارد و توانست بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ به سود خود به پایان رساند تا مانند دوازده سال پیش بار دیگر در لیژ که آن را مانند خانه خود می داند به فینال راه یابد.

در دیگر بازی این مرحله سیمون گاوزی به مصاف دیما رفت که دیما در این بازی با اینکه سیمون عملکرد خوبی داشت توانست با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شود و به همراه تیمو به بازی فینال برسد تا ژرمن ها فینالی تمام آلمانی را در خاک بلژیک و بدون حضور هیچ بازیکن چینی برگزار کنند.

 

اما در بازیهای عصر ابتدا در بازی رده بندی سیمون گاوزی به مصاف ما لونگی رفت که کمتر در سال های اخیر او را در حال رقابت برای کسب مدال برنز دیده بودیم و این مورد کمی عجیب بنظر می رسید. سیمون عملکرد عالی همچون بازی های گذشته از خود نشان داد ولی ما لونگ با اینکه در برخی زمان ها با مشکل دچار شده بود توانست بر حریف خود پیروز گردد، این بازی را ما لونگ ۴ بر ۲ به سود خود به پایان رسانید.

در دیگر بازی این تورنومنت یعنی بازی فینال تیمو بول در برابر دیما قرار گرفت که در این بازی timo boll نتوانست به برتری خود مانند دیگر بازی ها ادامه دهد و بازی را با نتیجه ۴ بر ۲ واگذار کرد تا دیما قهرمان گردد. دیما در انتها گفت اندکی خستگی در بازی تیمو مشاهده می شد که به خاطر بازی های سخت او در دو دور گذشته بوده است و او نیز همانند من شایستگی کسب مقام قهرمانی world cup را داشت.

 

 

بقیه بازی ها در حال بارگزاری در کانال آپارات تی تی هیستوری می باشند.