امروز بازیهای مرحله یک هشتم به پایان رسید و اکثر مدعیان توانستند به مرحله یک چهارم راه یابند نتایج این دور به صورت زیر بوده است:

اما اوج حساسیت و دلهره از ساعت هشت شب آغاز شد و تا لحظاتی پیش ادامه داشته است. هر بازی سناریویی متفاوت داشت. در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی ما لونگ در برابر کوکی نیوا قرار گرفت. این بازی با اینکه با نتیجه ۴ بر ۱ به سود ma long  به پایان رسید ولی به هیچ وجه بازی راحتی برای ما لونگ به شمار نمی آمد و کوکی نیوا لحظات سختی را برای ma long ایجاد کرده بود.

در دومین بازی این مرحله یکی از بازی های تاریخی امسال انجام گرفت. از یک سو لین گائو یوان چینی که با شکست فن ژندونگ موفق به کسب کاپ آسیا شده بود و از سویی دیگر آقای تنیس روی میز دنیا تیمو بول، این بازی ابتدا با برتری لین گائو یوان آغاز شد و در گیم نخست و اوایل گیم دوم تیمو بسیار بد ظاهر شد. پس از پایان گیم چهارم این بازی، لین گائو یوان با نتیجه ۳ بر ۱ از timo boll پیش بود اما تیمو بول توانست با کسب دو گیم بازی را به تساوی ۳ – ۳ بکشاند. در گیم پایانی این دیدار لین گائو یوان ۱۰ بر ۴ از تیمو بول پیش افتاد اما تیمو بول با عملکرد دیدنی خود بازی را با نتیجه ۱۳ بر ۱۱ به سود خود به پایان رسانید تا با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز گردد.

در سومین دیدار نیز سیمون گاوزی توانست جون میزوتانی را با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ مغلوب و از دور رقابت ها حذف کند.

اما همه چیز به اینجا ختم نشد، در آخرین دیدار این مرحله یکی از بازی های حساس و دراماتیک انجام گرفت. شیبائف و دیما به مصاف هم رفتند که وجود شیبائف در یک سمت میز به معنای وجود تنش در بازی میباشد، خوشحالی بازیکنان به سمت هم، نگاه های طولانی مدت به چشمان یکدیگر، اجازه از داور برای خشک کردن میز جهت کشتن زمان، ضربه پا به سمت پارتیشنهای کنار زمین و کارت زرد و قرمز … همگی نوید یک بازی پر از دلهره و هیجان را به شما میدهد. این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود دیما به پایان رسید.

نتایج مرحله یک چهارم نهایی کاپ جهانی 2017

نتایج مرحله یک چهارم نهایی کاپ جهانی ۲۰۱۷

اگر بازی های امشب را به صورت زنده تماشا کرده اید مسلما یکی از شب های به یاد ماندنی تنیس روی میز برای شما بوده است، همچنان نیز میتوانید به آرشیو ittv مراجعه کنید و بازی ها را به صورت کامل مشاهده کنید و از آنها لذت ببرید. در ادامه خلاصه بازی ها را قرار میدهم و به تدریج بقیه بازی ها نیز در آپارات قرار خواهد گرفت

 

 

 

 

 

 

فردا بازی ها در مرحله نیمه نهایی پیگیری میشود که ابتدا از ساعت ۱۲:۳۰ ما لونگ به مصاف تیمو بول خواهد رفت و پس از آن سیمون گاوزی با دیما دیدار خواهد نمود.