رقابت‌های قهرمانی تنیس روی میز اروپا، امسال در شهر آلیکانته اسپانیا که یکی از بنادر تاریخی مدیترانه واقع در بخش خود مختار والنسیا می‌باشد، در حال برگزاری است. بخش مقدماتی بازی‌ها برگزار شده و امروز بازی‌های مرحله حذفی در بخش مردان آغاز می‌شود. رقابت‌های قهرمانی اروپا امسال در بخش‌های انفرادی مردان، انفرادی زنان، دوبل مردان، دوبل زنان و میکس دوبل برگزار می‌شود. در دوره گذشته رقابت‌ها در سال ۲۰۱۶ که در شهر بوداپست برگزار شد، امانوئل لبشون قرانسوی توانسته بود با خلق شگفتی به مقام قهرمانی رقابت‌ها دست یابد.

بندر آلیکانته اسپانیا

بندر آلیکانته اسپانیا

تیمو بول (Timo Boll) با شش بار قهرمانی پر افتخارترین ورزشکار در رقابت‌های قهرمانی اروپا محسوب می‌شود، پس از او ولادمیر سامسانوف و مایکل اپلگرین با سه قهرمانی در جایگاه بعدی قرار دارند.

سیدبندی رقابت‌ها بر اساس رنکینگ اعلام شده در ماه سپتامبر انجام شده است که به شرح زیر می‌باشد:

سیدبندی رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی اروپا ۲۰۱۸

سیدبندی رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی اروپا ۲۰۱۸

بقیه بازیکنان حاضر، در بخش گروهی حضور داشتند. از معروف‌ترین بازیکنان حاضر در بخش گروهی می‌توان به مایکل میز و کالینیکاس کرینگه اشاره کرد. kreanga که هیچ‌گاه بک‌هندهای رویایی او را فراموش نخواهیم کرد، با دو باخت و یک پیروزی از دور رقابت‌های قهرمانی اروپا حذف شد.

 

یک کلیپ زیبا از پوئن های بینظیر این بازیکن را میتوانید در ادامه مشاهده کنید

از سوی دیگر مایکل میز در مرحله گروهی با دو پیروزی و یک شکست در جایگاه دوم قرار گرفت و وارد بخش مقدماتی حذفی شد. در این بخش با شکست در برابر BOBOCICA ایتالیایی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

 

 

 

او در اینستاگرامش اشاره کرد که با اینکه نتیجه‌ای که گرفت با انتظارش متفاوت بوده ولی از بازی‌ها لذت برده و همچنان در حال پیشرفت است و پس از کمی استراحت، خود را برای رقابت‌های لیگ قهرمانی اروپا آماده خواهد کرد.

بقیه بازی‌های این دور را می‌توانید در کانال آپارت تی تی هیستوری مشاهده کنید. 

وبسایت رسمی بازی‌ها از این لینک در دسترس است و همچنین برای مشاهده آنلاین بازی‌ها می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

پخش زنده

چهار میز تحت پوشش است که برای پخش هر کدام، روی آنها کلیک کنید. این سایت نیاز به ثبت‌نام دارد.

بازی های انفرادی مردان تا دقایقی دیگر آغاز خواهد شد. این بازی ها همانطور که در تصاویر پایین مشاهده می‌کنید از ساعت ۱۸:۱۰ به وقت اسپانیا آغاز خواهد شد که اسپانیا دو ساعت و نیم با ایران اختلاف زمانی دارد در نتیجه اولین بازی ساعت ۲۰:۴۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

امیدوارم شاهد بازی‌های زیبایی باشیم.