روز انتهایی بازی‌های اپن تنیس روی میز چین امروز با برگزاری چهار بازی فینال در بخش‌های انفرادی مردان، زنان، دوبل مردان و زنان به پایان رسید.

در نخستین بازی در دوبل زنان دینگ نینگ/ لیو شیون موفق شدند با نتیجه ۳ ب ۱ از سد ژو یولینگ و چن منگ بگذرند. در دوبل مردان UEDA Jin/یوشیمورا توانستند با نتیجه ۳ بر ۱ از سد هاریموتو و KIZUKURI Yuto بگذرند. دو فینال انفرادی زنان، دینگ نینگ (Ding Ning) در برابر سون یینگ شا قرار گرفت. سون یینگ شا شانزده ساله در این رقابت‌ها حتی یک گیم را نیز واگذار نکرده بود ولی در برابر دینگ نینگ و سرویس‌های مخصوص او دچار مشکل شد و بازی را با نتیجه ۴ بر ۱ واگذار نمود.

در دیدار فینال مردان تیمو بول در برابر دیما قرار گرفت در این دیدار نزدیک و نفس‌گیر دیما توانست با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شود. تیمو بول در گیم آخر با نتیجه ۱۰ بر ۶ از دیما پیش بود که نتوانست این برتری را حفظ نماید و بازی را واگذار نمود.

نتایج بازی های فینال اپن تنیس روی میز چین ۲۰۱۷

نتایج بازی های فینال اپن تنیس روی میز چین ۲۰۱۷

 

 

 

 

و اما سه بازیکن و مربیانی که از رقابت‌ها کنار رفته بودند، همچنان وضعیتی نا معلوم دارند، امروز آنها به همراه تیم چین به پکن بازگشتند:
فدراسیون جهانی ITTF در متنی امروز بیان کرد که نامه‌ای از طرف فدراسیون چین در جهت عذرخواهی دریافت کرده ولی در روزهای آینده همچنان پیگیر قضیه خواهد بود و شدیدا خواهان رسیدگی به این موضوع می‌باشد.
و اما پس از انتشار این متن با اعتراضات زیادی از جانب هواداران در بخش نظرات مواجه شد که به صورت کامل بخش نظرات این مطلب را حذف نموده است!
در صورت دریافت خبرهای جدید در این زمینه، در وبسایت و تلگرام اطلاع رسانی خواهم نمود.