دور دوم رقابت‌های ۱۲ حیرت آور به پایان رسید و تنها سه نفر به مرحله بعد صعود کردند تا تکلیف دومین شخصی که مستقیم به رقابتهای دوسلدورف راه می‌یابد مشخص گردد.

ما لونگ (Ma Long) که در نخستین بازی مرحله دوم خود در برابر Zhou Kai قرار گرفته بود موفق شد این بازیکن را با نتیجه ۲ بر ۰ شکست دهد، اما در بازی دوم خود و برای راه‌یابی به دور سوم از رقابت کنارگیری کرد

 

به گفته مربی ما لونگ، Qin Zhijian، او از بازی در برابر Lin Gaoyuan به بعد دارای مصدومیت کمر می‌باشد. به این دلیل تصمیم بر این شد که به این رقابت‌ها ادامه‌ها ندهد. بنابراین شانس حضورش در رقابت‌های جهانی وابسته به نظر مربیان می‌باشد. با این اتفاق فرصتی برای Zhou Yu فراهم شد تا در مرحله سوم به Xu Xin و Lin GaoYuan بپیوندد و شانس کسب بلیط مستقیم رقابت‌ها را داشته باشد. نتایج دور دور را در زیر مشاهده کنید.

 

به این ترتیب فنگ بو، Liang Jinkun و Yan An شانس دومین بلیط را از دست دادند.

در مرحله سوم که امروز برگزار خواهد شد، سه بازیکن با یکدیگر بازی خواهند کرد و هر بازیکنی که دو برد را بدست آورد دومین بلیط را کسب خواهد کرد در این مرحله نیز بازی‌ها دو از سه گیم برگزار خواهد شد. اگر هیچ بازیکنی دو برد را کسب نکند. در دور بعدی بازی‌ها تک گیم برگزار خواهد شد و کسی که دو برد را کسب کند برنده نهایی خواهد بود. اگر هیچ بازیکنی دو برد را کسب نکند، دور بعدی از ۱۰-۱۰ آغاز خواهد شد! 

در بازی‌های های زنان نیز Chen Meng و Ding Ning موفق شدند به دور سوم راه یابند ولی Xhu Yuling با شکست در برابر Yalan از این دور حذف گردید.

 

 

منتظر نتایج و ویدئوهای بازی‌ها باشید.