رقابت‌های قهرمانی پینگ پنگ اروپا امروز به کار خود پایان داد. در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها امروز DYJAS Jakub از لهستان که شگفتی رقابت‌ها محسوب می‌شد نتوانست به روند پیروزی‌های خود ادامه دهد و بازی را به LEBESSON Emmanuel فرانسوی واگذار کرد. این بازی ۴ بر ۱ به سود LEBESSON Emmanuel به پایان رسید. Jakub جوان در دریافت سرویس‌های LEBESSON Emmanuel دچار مشکل بود که تاثیر زیادی بر عملکرد او گذاشته بود.

DYJAS

در دیگر دیدار این مرحله GAUZY Simon در برابر Timo Boll قرار گرفت که در این دیدار ابتدا تیمو بول گیم نخست را به سود خود به اتمام رساند ولی سیمون در گیم دوم و سوم پیروز شد، تیمو بول به دلیل مصدومیت از ناحیه گردن از ادامه بازی انصراف داد تا به این ترتیب آخرین بازیکن برتر از چهار بازیکن برتر اروپا از جمع فینالیست‌ها حذف گردند.

در فینال تمام فرانسوی بوداپست LEBESSON Emmanuel توانست هموطنش Simon Gauzy را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست دهد و در سن ۲۴ سالگی با رنک ۳۸ دنیا قهرمان اروپا گردد! نتایج بازیکنان مطرح اروپایی در این تورنومنت فاجعه آمیز بوده است.

در رقابت‌های زنان،HU Melek از ترکیه با رنک ۲۷ دنیا توانست Yo Fu از پرتغال را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست دهد تا به مقام قهرمانی دست یابد، HU Melek در نیمه نهایی با نتیجه ۴ بر ۳ موفق به شکست الیزابت سامارا، قهرمان دور قبل رقابت‌های قهرمانی اروپا شده بود.

Hu melek

در ادامه شش بازی از این رقابت‌ها را برای شما آماده کرده‌ام که می‌توانید مشاهده/دانلود نمایید.

مارکوس فریتاس در برابر کریستین کارلسون

تیمو بول در برابر جاناتان گروث

ولادیمیر سامسانوف در برابر روبرت گاردوش

dyjas در برابر kou lei

تیمو بول در برابر benedek olah

فریتاس در برابر لبشون

بزودی بقیه بازی‌ها نیز در سایت قرار خواهد گرفت.