رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی اروپا ۲۰۱۶ با هیجانی دو چندان به کار خود ادامه می‌دهد. امروز دو دور از رقابت‌های مردان انجام گرفت تا ۴ نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص گردند. در نیمه بالایی جدول DYJAS Jakub همچنان یکه تازی می‌کند و امروز توانست MONTEIRO Joao را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست دهد. KOU Lei اوکراینی نیز ۴ بر ۲ آنتون شلبرگ سوئدی را مغلوب ساخت. LEBESSON Emmanuel فرانسوی که رنک ۳۸ دنیا را در اختیار دارد عملکرد فوق‌العاده از خود به نمایش گذاشته و توانست FEGERL Stefan را ۴ بر ۲ شکست دهد. مارکوس فریتاس نیز KARLSSON Kristian را با نتیجه ۴ بر ۱ مغلوب ساخت، ریز نتایج را در تصویر زیر مشاهده خواهد نمود:

screen-shot-2016-10-22-at-11-48-32-pm

اما نیمه پایینی جدول شرایط برای بازیکنان بزرگ چندان سهل پیش نرفت، تیمو به سختی و در گیم هفتم توانست GROTH Jonathan دانمارکی را ۴ بر ۳ مغلوب سازد. روبرت گاردوش نیز در یک بازی نزدیک توانست با نتیجه ۴ بر ۳ ولادی (SAMSONOV Vladimir) را مغلوب نماید. دیگر نتیاج را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

screen-shot-2016-10-22-at-11-48-43-pm

اما در یک چهارم نهایی DYJAS Jakub همچنان موفق به کار خود ادامه داد و توانست با نتیجه ۴ بر ۱ از سد KOU Lei بگذرد. LEBESSON Emmanuel یکی دیگر از شگفتی‌های این رقابت‌ها را رقم زد و توانست دقایقی پیش ۴ بر ۲ مارکوس فریتاس (FREITAS Marcos) را شکست دهد. GAUZY Simon فرانسوی نیز ۴ بر ۲ روبرت گاردوش را مغلوب ساخت و در آخرین بازی این مرحله تیمو بول آلمانی با نتیجه ۴ بر ۲ OLAH Benedek از فنلاند را در حالی شکست داد که ابتدا دو بر صفر از حریف خود عقب بود.

چهار بازی دیدنی از این رقابت‌ها را برای شما آماده کرده‌ام که در ادامه می‌توانید آنها را دانلود/مشاهده نمایید.

بازی تیمو بول در برابر پار گرل

جیونیس در برابر مونتریو

ولادی در برابر ماتیاس کارلسون

رقابت‌های نیمه‌نهایی فردا از ساعت دو به وقت ایران ابتدا بین DYJAS Jakub و LEBESSON Emmanuel آغاز می‌گردد که کسی تصور حضور آنها را در نیمه‌نهایی پینگ پنگ قهرمانی اروپا نمی‌کرد! دومین دیدار نیز بین تیمو بول و GAUZY Simon برگزار خواهد شد. بازی‌ها را به صورت زنده در laola می‌توانید مشاهده کنید.