رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی اروپا در بخش مردان دقایقی پیش به پایان دور دوم خود رسید. مهم‌ترین اتفاق بازی‌های امروز حذف ناباورانه مدافع عنوان قهرمانی Dima از گردونه رقابت‌ها بود. او که در دور نخست حریفش را مغلوب ساخته بود. در این دور در برابر DYJAS Jakub از لهستان قرار گرفت که در آخرین رنکینگ ITTF که در ماه اکتبر اعلام شده است در جایگاه ۴۵ جهان ایستاده است. این بازی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود DYJAS Jakub به پایان رسید تا بزرگترین اتفاق این رقابت‌ها پدید آید.

دیگر نتایج نیمه بالایی جدول به شرح زیر می‌باشند:

screen-shot-2016-10-22-at-12-01-15-am

از دیگر نتایج مهم بالای جدول می‌توان به پیروزی قاطعانه مونتریو بر جیونیس، شکست نزدیک گاچینا در برابر شلبرگ همچنین پیچفورد در برابر فگرل و برد خفیف فریتاس در برابر DUDA Benedikt بیست و دو ساله آلمانی اشاره کرد.

در نیمه پایینی جدول تمامی مدعیان به پیروزی رسیدند، دیدار درینخال در برابر گاردوش جز حساس‌ترین بازی‌ها بود که با نتیجه ۴ بر ۳ به سود درینخال به پایان رسید، همچنین تیمو بول به راحتی و با نتیجه قاطع ۴ بر ۰ از سد پار گرل گذشت.

screen-shot-2016-10-22-at-12-06-01-am

فردا ۱۶ بازیکن برتر به مصاف هم خواهند رفت که برنامه رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشد:

screen-shot-2016-10-22-at-12-07-47-am

در حال حاضر سه بازی از این رقابت‌ها بر روی شبکه‌های اشتراک گذاری ویدئو قرار گرفته است که در زیر می‌توانید آن‌ها را دریافت نمایید.

تیمو بول در برابر دنیل هبشون

 

 
دیما در برابر duran

بازی دیدنی تیاگو آپولونیا در برابر szocs که جز دیدنی‌ترین بازی‌هاست و حتما مشاهده کنید.

فردا ویدئوهای بیشتری در آپارت قرار خواهد گرفت.