رقابت‌های Top 16 اروپا خونین آغاز شد! باخت فریتاس و سامسانوف در دور نخست اکثرا علاقمندان به این رشته را شوکه کرد و دوستداران این دو بازیکن را ناامید. فریتاس در دور نخست بازی را به آندره گاچینا با نتیجه ۳ بر ۰ واگذار نمود. کلیه نتایج گروه چهار این رقابت‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

نتایج گروه D رقابت‌های Top 16 تنیس روی میز

فریتاس در بازی آخر خود نیز نتوانست در برابر الکساندر شیبائف روس به برتری برسد و از رسیدن به مرحله حذفی باز ماند. رده‌بندی نهایی گروه D به صورت زیر است:

جدول گروه D رقابت‌های Top 16

به این ترتیب آندره گاچینا و الکساندر شیبائف از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

در گروه C رقابت‌ها همه چیز طبق پیش‌بینی ها پیش رفت و تیمو بول با سه پیروزی توانست راهی مرحله بعد شود و پس از او استفن فگرل با دو پیروزی نزدیک سه بر دو، دوم شد و به عنوان دومین نفر راهی مرحله بعد شد.

نتایج گروه C رقابت‌های تنیس روی میز Top 16

اما فاجعه در گروه B رخ داد، جایی که ولادی با سه باخت در جایگاه چهارم قرار گرفت و از دور رقابت‌ها کنار رفت. از طرفی KOU Lei چینی‌الصل اکراینی‌ها که در رنک ۳۵ دنیا جای دارد با دو برد در برابر لبشون و سامسانوف در جایگاه دوم ایستاد و به همراه آپولونیا به مرحله بعدی رفت.

نتایج و جدول گروه B رقابت‌های Top 16

 

و اما گروه A رقابت‌ها، جایی که دیما، GAUZY Simon، مونتریو و جاناتان گروث حضور داشتند، اوچاروف با اقتدار در جایگاه اول ایستاد و پس از او GAUZY Simon با دو برد در جایگاه دوم قرار گرفت و به مرحله بعدی صعود کردند. نتایج کامل و جدول این گروه را در زیر مشاهده کنید:

جدول گروه A رقابت‌های top 16 تنیس روی میز

 

رقابت‌ها فردا از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد. رقابت‌های مردان از ساعت ۱۷:۳۰ در مرحله یک چهارم نهایی شروع خواهد شد. برای مشاهده زمان‌بندی بازی‌ها و اطلاعات کامل‌تر از بازی ها به مطلب پیشین مراجعه نمایید.

سه بازی از این رقابت‌ها را در کانال آپارات TTHistory قرار داده‌ام که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده/دانلود نمایید.