رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، امروز در چارچوب رقابت‌های انفرادی زنان، دینگ نینگ در برابر میو هیرانو ژاپنی قرار گرفت، در این بازی Ding Ning با نتیجه ۴ بر ۱ توانست Mio Hirano را شکست دهد و به فینال رقابت‌های قهرمانی جهان راه یابد. در دیگر بازی این مرحله ژو یولینگ با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ موفق شد لیو شیون را شکست دهد تا به مصاف دینگ نینگ در بازی فینال برای کسب مدال طلای قهرمانی جهان برود.

 

در میکس دوبل تیم دو نفره ژاپن متشکل یوشیمورا و ایشیکاوا که در سال ۲۰۱۵ نایب‌قهرمان جهان شده بودند در برابر تیم دو نفره تایپه CHEN Chien-An, CHENG I-Ching TPE ایستادند که در این بازی توانستند با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شوند و قهرمان بازی‌های میکس دوبل گردند.

در دوبل مردان تیم دو نفره چین متشکل از شو شین و فن ژندونگ به فینال رسیدند تا در فینال برابر تیمی از ژاپن MORIZONO Masataka, OSHIMA Yuya قرار گیرند.

و اما در رقابت‌های انفرادی مردان، مهم‌ترین نتیجه حذف ولادی، تای‌چی مستر دنیای تنیس روی میز است که با نتیجه ۴ بر ۰ بازی را به لی سانگ سو واگذار کرد. لی سانگ سو در مرحله قبل موفق شده بود که ژانگ جیکه را حذف نماید. تیمو بول نیز توانست با نتیجه ۴ بر ۱ مارکوس فریتاس را شکست دهد. دیگر نتایج را در ادامه مشاهده کنید:

نتایج انفرادی قهرمانی جهان ۲۰۱۷

نتایج انفرادی قهرمانی جهان ۲۰۱۷

عملکرد فیلوس روون در برابر فن ژندونگ نیز قابل ستایش بوده است.

برنامه بازی‌های فردا به شرح زیر است:

برنامه بازی‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان ۲۰۱۷

برنامه بازی‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان ۲۰۱۷

 

در ادامه تعدادی از بازی‌ها را برای شما قرار داده‌ام که میتوانید تماشا و دانلود نمایید: