لحظاتی پیش رقابت‌های نیمه‌نهایی مردان به پایان رسید. در نخستین دیدار ما لونگ در برابر میزوتانی قرار گرفت. این بازی فوق‌العاده دیدنی و دارای رالی‌های فراوان بود. در سه گیم نخست ما لونگ ۱۱ بر ۵ موفق شد میزوتانی را شکست دهد. در گیم‌های چهارم و پنجم میزوتانی با نتایج ۱۱ بر ۷ و ۱۲ بر ۱۰ پیروز شد اما در گیم ششم نتوانست به این روند ادامه دهد و بار دیگر بازی را ۱۱ بر ۵ واگذار کرد تا ما لونگ به فینال المپیک ریو ۲۰۱۶ برسد.

Screen Shot 2016-08-11 at 7.54.01 PM

در دیگر دیدار این مرحله ولادیمیر سامسانوف در برابر ژانگ جیکه قرار گرفت. بازی این دو بازیکن نیز بسیار حساس و نزدیک دنبال شد. در سه گیم نخست ولادی با نتایج ۱۱ بر ۹، ۱۳ بر ۱۰ و ۱۲ بر ۱۰ بازی را واگذار نمود، در حالی که در همه گیم‌ها از حریف خود جلو بود. در ادامه گیم چهارم را ۱۱ بر ۶ ولادی به سود خود به پایان رساند. اما در گیم پنجم نتوانست به روند خود ادامه دهد و ژانگ جیکه با نتیجه نزدیک ۱۱ بر ۹ پیروز شد.

Screen Shot 2016-08-11 at 7.54.11 PM

همانند شب گذشته دیدار‌های فینال و رده‌بندی از ساعت چهار صبح آغاز خواهد شد به این صورت که ساعت چهار میزوتانی و سامسانوف دیدار رده‌بندی را برگزار خواهند نمود و ساعت پنج ما لونگ و ژانگ جیکه فینال المپیک ریو را برگزار خواهند کرد.

امیدواریم شاهد بازی‌های جذابی باشیم.