با شروع رقابت‌های ۲۰۲۰ توکیو و آغاز بازی های تنیس روی میز المپیک یکی از مهم‌ترین مسائلی که ما باهاش روبرو هستیم، تماشای بدون دردسر بازی ‌های تنیس روی میز هست.

به همین خاطر چند منبع برای تماشای آنلاین بازی‌ها به شما معرفی میکنم:

۱- سایت olympicstreams.me

بعد از ورود به این سایت، لیستی از ورزش ها رو مشاهده میکنید که با کلیک روی ورزش دلخواهتون میتونید لیست مسابقات آنلاین رو ببینید:

تماشای آنلاین تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰

تماشای آنلاین تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰

تنیس روی میز در انتهای لیست قرار داره،‌ همچنین برای مشاهده بازی‌هایی که هم اکنون به صورت آنلاین در حال برگزاری هستند در بالای صفحه میتونید دکمه Watch Olympics 2020 Online click here رو بزنید.

تماشای آنلاین تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰

تماشای آنلاین تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰

روی هر کدوم از گزینه‌های Live Stream اگه بزنید، میتونید به تماشای آنلاین مسابقات بشینید. صفحه‌ای که باز میشه ده ثانیه ad پخش میکنید و پس از اون یک گزینه پایینش ظاهر میشه که مطابق عکس زیر هستش:

تماشای آنلاین مسابقات تنیس روی میز المپیک

تماشای آنلاین مسابقات تنیس روی میز المپیک ۲۰۲۰

Click here to close ad رو بزنید و بعد گزینه پلی براتون روشن میشه که میتونید به تماشای بازی بپردازید. نکته‌ای که وجود داره اینه که من با های وب نتونستم تماشا کنم ولی با ایرانسل مشکلی نداشت،‌ در هر صورت اگه نتونستید تماشا کنید، اینترنت همراه رو چک کنید یا اینکه *یلتر شکن خودتون رو عوض کنید یا خاموش کنید، چون این سایت نیازی نداره که از آی پی غیر از ایران واردش بشید.

 

میز شماره ۱

میز شماره ۲

میز شماره ۳

میز شماره ۴

 

۲- شبکه ۷plus استرالیا

برای مشاهده بازی‌ها در این سایت ابتدا باید در این سایت با ip استرالیا ثبت نام کنید. پس از تایید ایمیل خودتون میتونید به تماشای بازی‌ها به صورت لایو و با کیفیت خوب بپردازید.

 

همچنین برای مشاهده آخرین اخبار و نتایج بازی‌ها میتونید از اپلیکیشن المپیک استفاده کنید که به صورت کامل به بازی ها دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن المپیک

لینک اندروید

لینک iOs

امروز نیما عالمیان ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایران با پاول درینخال بازی داره امیدوارم با همراه مربی خوبش آقای جمیل لطف‌الله نسبی بتونه از پس این بازی سخت بر بیاد و وارد دور بعد بازی‌ها بشه.

نیما عالمیان

نیما عالمیان

راستی این بازی‌ها تو ورزشگاه متروپولیتن توکیو که سال ۱۹۵۴ ساخته شده برگزار میشه و ظرفیت این ورزشگاه هم ۱۰۰۰۰ نفر هست.

ورزشگاه متروپولیتن توکیو

ورزشگاه متروپولیتن توکیو