هفته پیش در مطلب مربوط به مسابقات گرند فاینال ۲۰۱۶ به جزئیان این مسابقات پرداختیم. رقابت‌های گرند فاینال ۲۰۱۶ از امروز آغاز شده است و تا ساعاتی دیگر بازی‌های بخش مردان شروع خواهد شد که به صورت زنده در itTV قابل مشاهده است(از ستون کناری میز شماره یک و دو را انتخاب کنید). جدول بازی‌های مردان به شرح زیر می‌باشد: لینگ

جدول رقابت‌های گرند فاینال

جدول رقابت‌های گرند فاینال

جدول رقابت‌های گرند فاینال

رقابت‌های جذابی را در این دور شاهد خواهیم بود. همانطور که مشاهده می کنید چهار بازی ما لونگ در برابر لی پینگ، کنتا در برابر وانگ، میزوتانی در برابر یانگ سیک و سامسانوف در برابر موراماتسو امروز و بقیه بازی‌ها فردا برگزار خواهد شد. این بازی ها از ساعت ۲ به وقت قطر و ۲:۳۰ دقیقه به وقت ایران شروع خواهد شد.

در سال ۲۰۰۲ رقابت‌های گرند فاینال با حساسیت فراوانی برگزار گردید. در آن سال که بازی‌ها در شهر استکهلم سوئد برگزار می‌گردید، بازیکنان زیر در آن رقابت‌ها حضور داشتند:

۱ MA Lin CHN
۲ SCHLAGER Werner AUT
۳ SAIVE Jean-Michel BEL
۴ BOLL Timo GER
۵ CHUAN Chih-Yuan TPE
۶ WANG Hao CHN
۷ WANG Liqin CHN
۸ KREANGA Kalinikos GRE
۹ KONG Linghui CHN
۱۰ KARLSSON Peter SWE
۱۱ QIN Zhijian CHN
۱۲ RYU Seung Min KOR
۱۳ SAMSONOV Vladimir BLR
۱۴ HEISTER Danny NED
۱۵ MAZE Michael DEN
۱۶ SMIRNOV Alexei RUS

نکته جالب اینکه هیچ بازیکن چینی نتوانست در آن سال به فینال رقابت‌ها راه یابد. تیمو بول در یک چهارم نهایی موفق شد وانگ لیچین را مغلوب سازد و چانگ نیز کونگ لینغویی را حذف نمود. در نیمه نهایی نیز چانگ موفق شد وانگ هائو را از دور رقابت‌ها حذف نماید و از سوی دیگر کرینانگه با شکست تیمو بول با فینال رسید. هر دو بازی نیمه نهایی با نتیجه چهار بر سه به پایان رسید.

در فینال چانگ در برابر کالینیکاس کرینگه قرار گرفت که این بازی نیز با نتیجه ۴ بر ۳ به پایان رسید تا دنیای تنیس روی میز شاهد بازی‌های جذاب و دیدنی باشد. بازی فینال این رقابت‌ها را بین چانگ و آقای بک‌هند دنیا برای شما آماده کرده‌ام که پیش بازی خوبی برای این رقابت‌ها می‌باشد.

دانلود ۳۶۰P