برگزاری رقابت‌های Top 16 اروپا با حضور نام‌های بزرگ بار دیگر جذابیت را به دنیای تنیس روی میز باز می‌گرداند. این رقابت‌ها به صورت فشرده از امروز، ۳ فوریه آغاز و ۵ فوریه در فرانسه به پایان خواهد رسید.

Azur-Arena-Antibes

این رقابت‌ها در Azur Arena Antibes برگزار خواهند شد.

شانزده بازیکن برتر اروپا در بخش مردان و زنان به این رقابت‌ها دعوت شده‌اند که نام‌های بزرگی چون دیما، تیمو بول، ولادی و… در این بین حضور دارند. اسامی کامل آن‌ها را مشاهده نمایید.

Screen Shot 2017-02-03 at 1.09.45 PM

اسامی بالا به ترتیب سیدبندی این رقابت‌ها لیست شده‌اند.

مجموعا پنجاه هزار یورو در این رقابت‌ها توزیع خواهد شد که پنج هزار یورو به نفر اول بخش‌های مردان و زنان خواهد رسید. ریز جوایز توزیع شده را در جدول زیر مشاهده نمایید:

میزان جوایز توزیع شده در رقابت‌های top 16 اروپا

این رقابت‌ها در دور نخست خود به صورت گروهی برگزار می‌گردد، به این ترتیب که شانزده بازیکن حاضر در چهار گروه چهار نفره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و دو بازیکن برتر هر گروه در جدول اصلی قرار خواهند گرفت تا به صورت حذفی با یکدیگر دیدار نمایند.

جدول زمان بندی رقابت‌ها را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

زمان بندی رقابتهای Top 16 اروپا

ایران +۳٫۵ با ساعت GMT اختلاف دارد. دور بعدی رقابت‌های مردان ساعت ۱۵:۰۰ GMT برگزار خواهد شد که به ساعت ایران ۱۸:۳۰ خواهد بود و می‌توانید به صورت زنده آن را از این سایت مشاهده کنید.

برنامه‌ی بازیهای گروهی به شرح زیر هستند و نتایج بازی های انجام شده را نیز مشاهده می‌کنید که سامسانوف و فریتاس از مهم‌ترین اتفاقات دور نخست بوده است.

 

Group 1
۱ ۱ ۳  12:15 3/2 Table 3  OVTCHAROV Dimitrij GER

 vs

 MONTEIRO Joao    POR ۱۱-۳, ۸-۱۱, ۱۱-۵, ۱۱-۹, -, -, – ۳-۱
۲ ۲ ۴  12:15 3/2 Table 1  GAUZY Simon FRA

 vs

 GROTH Jonathan    DEN ۱۱-۷, ۹-۱۱, ۱۱-۴, ۷-۱۱, ۱۱-۸, -, – ۳-۲
۳ ۱ ۲  16:45 3/2 Table 1  OVTCHAROV Dimitrij GER

 vs

 GAUZY Simon    FRA -, -, -, -, -, -, –
۴ ۳ ۴  16:45 3/2 Table 4  MONTEIRO Joao POR

 vs

 GROTH Jonathan    DEN -, -, -, -, -, -, –
۵ ۲ ۳  21:15 3/2 Table 2  GAUZY Simon FRA

 vs

 MONTEIRO Joao    POR -, -, -, -, -, -, –
۶ ۱ ۴  21:15 3/2 Table 4  OVTCHAROV Dimitrij GER

 vs

 GROTH Jonathan    DEN -, -, -, -, -, -, –

Group 2
۱ ۱ ۳  11:30 3/2 Table 1  SAMSONOV Vladimir BLR

 vs

 LEBESSON Emmanuel    FRA ۱۵-۱۳, ۴-۱۱, ۱۱-۶, ۶-۱۱, ۹-۱۱, -, – ۲-۳
۲ ۲ ۴  11:30 3/2 Table 3  APOLONIA Tiago POR

 vs

 KOU Lei    UKR ۸-۱۱, ۱۱-۷, ۱۱-۹, ۹-۱۱, ۱۱-۷, -, – ۳-۲
۳ ۱ ۲  16:00 3/2 Table 4  SAMSONOV Vladimir BLR

 vs

 APOLONIA Tiago    POR -, -, -, -, -, -, –
۴ ۳ ۴  16:00 3/2 Table 2  LEBESSON Emmanuel FRA

 vs

 KOU Lei    UKR -, -, -, -, -, -, –
۵ ۲ ۳  20:30 3/2 Table 1  APOLONIA Tiago POR

 vs

 LEBESSON Emmanuel    FRA -, -, -, -, -, -, –
۶ ۱ ۴  20:30 3/2 Table 3  SAMSONOV Vladimir BLR

 vs

 KOU Lei    UKR -, -, -, -, -, -, –

Group 3
۱ ۱ ۳  10:45 3/2 Table 1  BOLL Timo GER

 vs

 KARLSSON Mattias    SWE ۱۱-۳, ۹-۱۱, ۷-۱۱, ۱۱-۳, ۱۱-۹, -, – ۳-۲
۲ ۲ ۴  10:45 3/2 Table 4  FEGERL Stefan AUT

 vs

 GIONIS Panagiotis    GRE ۷-۱۱, ۱۱-۵, ۱۲-۱۰, ۵-۱۱, ۱۱-۹, -, – ۳-۲
۳ ۱ ۲  15:15 3/2 Table 2  BOLL Timo GER

 vs

 FEGERL Stefan    AUT -, -, -, -, -, -, –
۴ ۳ ۴  15:15 3/2 Table 3  KARLSSON Mattias SWE

 vs

 GIONIS Panagiotis    GRE -, -, -, -, -, -, –
۵ ۲ ۳  19:45 3/2 Table 1  FEGERL Stefan AUT

 vs

 KARLSSON Mattias    SWE -, -, -, -, -, -, –
۶ ۱ ۴  19:45 3/2 Table 4  BOLL Timo GER

 vs

 GIONIS Panagiotis    GRE -, -, -, -, -, -, –

Group 4
۱ ۱ ۳  10:00 3/2 Table 1  FREITAS Marcos POR

 vs

 GACINA Andrej    CRO ۹-۱۱, ۷-۱۱, ۳-۱۱, -, -, -, – ۰-۳
۲ ۲ ۴  10:00 3/2 Table 4  KARLSSON Kristian SWE

 vs

 SHIBAEV Alexander    RUS ۹-۱۱, ۱۱-۳, ۶-۱۱, ۸-۱۱, -, -, – ۱-۳
۳ ۱ ۲  14:30 3/2 Table 2  FREITAS Marcos POR

 vs

 KARLSSON Kristian    SWE ۱۲-۱۰, ۱۱-۴, ۱۱-۸, -, -, -, – ۳-۰
۴ ۳ ۴  14:30 3/2 Table 3  GACINA Andrej CRO

 vs

 SHIBAEV Alexander    RUS ۱۱-۴, ۷-۱۱, ۱۱-۴, ۱۰-۱۲, ۶-۲, -, – ۲-۲
۵ ۲ ۳  19:00 3/2 Table 1  KARLSSON Kristian SWE

 vs

 GACINA Andrej    CRO -, -, -, -, -, -, –
۶ ۱ ۴  19:00 3/2 Table 3  FREITAS Marcos POR

 vs

 SHIBAEV Alexander    RUS -, -, -, -, -, -, –

برای دریافت آخرین ویدئوها و مطالب در رابطه با این رقابت‌ها با ما همراه باشید.