مدت‌ها بود که عملکرد چندان خوبی از تیمو بول (Timo Boll) ندیده بودیم ولی بنظر می‌رسد که در حال حاضر او در شرایط ایده‌آلی به سر می‌برد که خبر خوشی برای طرفداران این بازیکن دوست داشتنی پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان می‌باشد. در یک چهارم نهایی رقابت‌ها تیمو بول (Timo Boll) توانست با نتیجه قاطع ۴ بر ۰ کنتا را شکست دهد. همچنین LIM Jonghoon که پیش از این موفق به حذف چانگ گشته بود، توانست با نتیجه ۴ بر ۱ در یک بازی با رالی‌های زیبا از سد مارکوس فریتاس بگذرد. نتایج دور یک چهارم را ملاحظه نمایید:

 

در نیمه‌نهایی این مسابقات، تیمو بول (Timo Boll) توانست با نتیجه ۴ بر ۲ در یک بازی دیدنی از سد یوشیمورا از ژاپن گذشت و در دیگر بازی فرانزیسکا از آلمان توانست Lim Jonghoon که امید کره‌ای‌ها تا امروز در این رقابت‌ها بود را حذف نماید. بنابراین ارتش آلمان‌ها با بازگشت امیدوار کننده تیمو بول به فینال رقابت‌های اپن تنیس روی میز اینچئون کره جنوبی ۲۰۱۷ راه یافتند.

 

 

 

 

 

 

 

در بخش بانوان در مرحله نیمه نهایی دو ژاپنی، هیرانو و ایشیکاوا به مصاف هم رفتند. علی رغم عملکرد خوب Hirano در رقابت‌های قهرمانی آسیا، بازیکن با تجربه ژاپنی‌ها(ایشیکاوا) توانست ۴ بر ۰ هیرانو جوان را شکست دهد. در دیگر بازی، فنگ تیان وی با نتیجه ۴ بر ۲ از سد CHEN Szu-Yu از تایپه گذشت تا فردا در دیدار فینال به مصاف ishikawa برود.