پس از اتفاقات اخیر اردوی تیم ملی مردان چین، تمامی بازیکنانی که قرار بود در اپن چین شرکت کنند اعلام انصراف کردند و توسط فدراسیون چین به مسابقات اعزام نشدند.

اپن استرالیا در ۶ رده انفرادی مردان، زنان، دوبل مردان، زنان و زیر ۲۱ ساله های پسران و دختران برگزار می گردد. مجموع جوایزی که در این بازی ها اهدا می گردد ۴۰۰ هزار دلار می باشد. کف پوش بازیها به رنگ قرمز و توسط کمپانی Stag تامین میگردد. توپ بازی‌ها طبق روال گذشته از شرکت DHS +40 است و میز بازی‌ها نیز Stag Americas 16 می‌باشد.

این رقابت‌ها در مرحله نهایی از روز گذشته آغاز شده است. اپن استرالیا تا این لحظه به یک کابوس برای بازیکنان ژاپنی تبدیل شده است. در دور نخست بازیهای زنان ایشیکاوا، هیرانو، میما ایتو به بازیکنان چینی برخورد کردند و هر سه از دور رقابت‌ها حذف شدند.

فنگ تیان وی نیز در این بازیها در دور نخست مغلوب SHIBATA Saki از ژاپن شد تا از گردونه رقابت‌ها کنار رود.

به این ترتیب در بازی‌های زنان در مرحله نیمه نهایی بازی‌های زیر برگزار خواهد شد:

در بخش مردان شاید مهم‌ترین نتیجه حذف نیوا کوکی توسط تریستان فلور و حذف بازیکنانی چون چانگ چی یوان، چن چین ان و هاریموتو باشد.

بازیهای مرحله یک چهارم نهایی هم اکنون در حال پیگیری می‌باشند، نتیجه بازی‌های انجام شده و بازی‌هایی که در ادامه برگزار خواهد شد را می‌توانید در ادامه ببینید:

امشب ویدئوهای بازیها و اخبار تکمیلی در سایت و کانال تی تی هیستوری در آپارات قرار داده خواهد شد.