پس از اوپن اتریش، بازیکنان ایرانی در اوپن تنیس روی میز سوئد حضور یافته‌اند. ۲۰۱۶ ITTF Swedish Open از تاریخ ۱۵ نوامبر الی ۲۰م برگزار می‌گردد. این بازی‌ها در بخش های انفرادی مردان و زنان، دوبل مردان و زنان و زیر بیست و یک ساله‌های دختران و پسران برگزار می‌گردد.

مجموع جوایزی که در این توزیع خواهد شد ۷۰ هزار دلار خواهد بود.

توپ بازی‌ها توسط DHS تامین خواهد شد. میز استفاده شده در بازی ها Stiga Premium Compact است.

میز پینگ پنگ

کف پوش بازی‌ها از Gerflor -Taraflex می‌باشد.

در مرحله مقدماتی، میدیا لطف‌الهی نسبی، امیر میرالماسی، امیرحسین هداعی و محمدرضا اخلاق‌پسند همگی با دو باخت در جایگاه سوم قرار گرفتند و از دور رقابت‌ها حذف شدند.

نوشاد و نیما عالمیان با دو برد توانستند راهی مرحله بعد گردند.

نوشاد به طور مسقتیم به مرحله نهایی راه یافت، متاسفانه نیما عالمیان با شکست مقابل WANG Chuqin چینی از راه‌یابی به مرحله نهایی بازماند.

نیما این بازی را با نتیجه ۴ بر ۱ واگذار کرد. ۹-۱۱,۱۱-۹,۸-۱۱,۸-۱۱,۷-۱۱

در دوبل مردان، برادران عالمیان در دور اول بازی‌های مقدماتی با استراحت روبرو شدند، در دور دوم توانستند تیمی از فرانسه را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهند. اما متاسفانه در دور سوم بازی را به KOU Lei / WANG Yang با نتیجه ۳ بر ۱ واگذار کردند تا از راه‌یابی به مرحله نهایی بازمانند.

برادران عالمیان

بازیکنان مطرح حاضر در این رقابت‌ها به شرح زیر می‌باشند:

دیمیتری اوکچاروف، پاتریک فرانزیسکا، مونتریو، ساموئل واکر، کریستین کارلسون، هوگو کالدرانو، لیام پیچفورد، سیمون گوزی، کمال آچانتا، نیوا کوکی، استفن فگرل، چن چین ان،‌پار گرل و مارکوس فریتاس.

نوشاد عالمیان در دور نخست مرحله نهایی در برابر پاتریک فرانزیسکا آلمانی قرار خواهد گرفت.

این دو بازیکن پیش از این دو بار در رقابت‌های زیر ۲۱ ساله‌ها با هم روبرو شدند که به ۴ سال قبل برمی‌گردد و پاتریک فرانزیسکا در هر دو مسابقه پیروز بوده است.

پاتریک فرانزیسکا

نوشاد در صورت پیروزی در این بازی، احتمالا به مصاف دیما خواهد رفت.

امیدواریم که نوشاد در این بازی موفق باشد.