مرحله نخست Stage سوم رقابت‌های ۱۲ حیرت آور امروز به پایان رسید. امروز فن ژندونگ (fan zhendong) با پیروزی ۲ بر ۰ در برابر شو شین (xu xin) توانست به یازدهمین برد خود دست یابد. از جهتی ما لونگ نیز دارای یازده برد می‌باشد ولی پیش از این فن ژندونگ توانسته بود ما لونگ را شکست دهد و به دلیل بازی رو در رو، فن ژندونگ به عنوان نفر اول شناخته شد و توانست اولین بلیط برای راه‌یابی به دوسلدورف را بدست آورد.

و اما برای مرحله بعد از روز ۹ مارس دوباره هیجان آغاز می‌گردد. ۱۱ بازیکن باقی‌مانده به همراه shang Kun، تشکیل سه گروه ۴ تیمی را خواهند داد. برنامه بازی‌های دور بعد به شرح زیر است:

در بخش زنان، لیو شیون با اقتدار توانست تمامی بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذارد و بلیط نخست دوسلدورف در بخش زنان را بدست آورد. برنامه دور بعد بازی‌های زنان نیز به شرح زیر است:

 

 

 

پنجاه بازی در لیست پخش رقابت‌های انتخابی تنیس روی میز قهرمانی جهان در چین قرار داده شده است. برای مشاهده دیگر بازی‌های حساس و هیجان انگیز این رقابت‌ها به کانال آپارات تی تی هیستوری مراجعه نمایید. بسیاری از بازی‌ها به صورت خلاصه و هم بصورت کامل قرار داده شده‌اند.