روز نخست رقابتهای اپن چین اتفاقات جالبی را به همراه داشت. در بخش مردان و پس از ناکامی ژانگ جیکه در رقابتهای قهرمانی جهان, همگی منتظر بازگشت او بودند. او در دور نخست در برابر یوشیدا از ژاپن قرار گرفت که در امتیاز ۱۰ بر ۷ به سود یوشیدا از ناحیه لگن احساس ناراحتی کرد, پس از پایان گیم نخست با نتیجه ۱۱ بر ۷ او از ادامه بازی انصراف داد و به سالن برگزاری رقابتها را ترک کرد. به تازگی اخباری مبنی بر اینکه ژانگ جیکه از بدو تولد دارای یک شکستگی مویی در ناحیه لگن بوده, منتشر شده است.

 

دیگر خبر مهم امروز مربوط به هاریموتو جوان است, او همچنان به شگفتی سازی ادامه میدهد. در دور نخست اپن چین, هاریموتو در برابر ولادیمیر سامسانوف قرار گرفت. ولادی با اینکه با نتیجه ۳ بر ۲ از هاریموتو پیش بود, بازی را با نتیجه ۴ بر ۳ واگذار کرد تا طوفان هاریموتو همچنان همراه با تلفات باشد.

 

تیمو بول نیز بازی حساسی را در دور نخست با جیانگ تیانی داشت که در این بازی موفق شد با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ پیروز شود و به مرحله بعد صعود نماید.

ASSAR Omar نیز موفق شد با نتیجه نزدیک ۴ بر ۳ تیاگو آپولونیا را شکست دهد.

مهمترین بازیهای فردا به شرح زیر هستند:

ما لونگ – اوشیما – میز شماره ۱ – ساعت ۱۶:۱۰ به وقت تهران

کریستین کارلسون – دیما- میز شماره ۴ – ساعت ۱۶:۱۰ به وقت تهران

وانگ – کنتا – میز شماره ۲ر- ساعت ۱۶:۱۰ به وقت تهران

شو شین – هاریموتو – میز شماره ۱ – ساعت ۱۷:۴۰ به وقت تهران

اثار عمر – تیمو بول – میز شماره ۱ – ساعت ۱۶:۵۵ به وقت تهران

KIM Donghyun – فن ژندونگ – میز شماره ۲ – ساعت ۱۶:۵۵ به وقت تهران

در بخش دوبل برنامه بازی های فردا به شرح زیر است:

برخی بازی های دیروز را در ادامه میتوانید مشاهده کنید, بقیه بازی ها نیز به زودی در آپارات تی تی هیستوری قرار خواهند گرفت: