پس از پایان رقابتهای جذاب و دیدنی world cup مردان در سال ۲۰۱۷ که با قهرمانی دیما به پایان رسید، رقابت های world cup زنان این بار در مارکام کانادا در حال برگزاری می باشد. بیست بازیکنی که در این رقابت ها شرکت دارند به شرح زیر هستند:

همانطور که به یاد دارید سال گذشته برای نخستین بار یک بازیکن غیر چینی موفق به کسب مقام نخست world cup زنان شد، طوفان هیرانو باعث شگفتی همه و جذابیت دو چندان بازی های سال گذشته شده بود، باید دید که امسال چینی ها چه واکنشی به عملکرد فوق العاده هیرانو در سال گذشته نشان خواهند داد، آیا هیرانو باز هم میتواند چینی ها را یکی پس از دیگری شکست و به فینال برسد؟

بازی ها همانند بازی های مردان ابتدا در چهار گروه سه نفره دیشب آغاز شد و از هر گروه دو نفر به جدول اصلی صعود و به هشت نفر اول تصویر بالا پیوستند. نتایج مرحله گروهی به صورت زیر بوده است:

نکته جالب دور گروهی شکست winter sabine آلمانی از Dina Meshref مصری بود که دینا مشرف با یک بازی عالی موفق به شکست sabine گردید و به دور نهایی راه یافت.

جدول نهایی به صورت زیر است:

همانطور که ملاحظه میکنید ژو یولینگ و ایشیکاوا در نیمه بالایی جدول و هیرانو و لیو شیون در نیمه پایینی جدول حضور دارند. بازی های این دور از امروز آغاز خواهد شد. اولین بازی این دور از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران برگزار میگردد. برنامه کامل بازی ها به شرح زیر است:

برای بدست آوردن زمان بازی ها به وقت ایران، به زمان GMT سه ساعت و سی دقیقه اضافه نمایید و یا به ساعت محلی هفت ساعت و سی دقیقه اضافه کنید.